Iglaki, sadzonki lokalnie – kup już dzisiaj albo odbierz pod domem,

Iglaki, sadzonki lokalnie – kup już dzisiaj albo odbierz pod domem,

 

Sadzonki świerka pospolitego, sadzonki świerka serbskiego na choinki.

Thuja brabant, tuja brabant na dorodne żywopłoty – tuja occidentalis na żywopłot.

Thuja smaragd, tuja smaragd – sadzonki do ogrodu, dorodne rośliny do ogrodu.

 

Młodzież do dalszej produkcji –  iglaki wysyłkowo.

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą iglaków lokalnie – dostarczamy towar pod dom w ilościach hurtowych oraz detalicznych.

 

Zamów sadzonki do swojego miasta już dzisiaj: obsługujemy miasta wojewódzkie oraz większe powiaty.

 

Wysyłamy sadzonki kurierem – albo własnym transportem pod dom klienta.

 

www.sadzonki.org

 

zapraszamy także do naszego sklepu internetowego – http://sklep.iglaki.net

 

WOJEWÓDZTWA OBSŁUGIWANE PRZEZ NASZ TRANSPORT

ŚLĄSKIE:

 

KATOWICE CZĘSTOCHOWA SOSNOWIEC GLIWICE ZABRZE BYTOM BIELSKO-BIAŁA CIESZYN RUDA ŚLĄSKA RYBNIK TYCHY DĄBROWA GÓRNICZA CHORZÓW JAWORZNO JASTRZĘBIE ZDRÓJ MYSŁOWICE SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ŻORY TARNOWSKIE GÓRY PIEKARY ŚLĄSKIE BĘDZIN RACIBÓRZ 

MAŁOPOLSKIE:

 

Kraków Tarnów Nowy Sącz Oświęcim Chrzanów Olkusz Nowy Targ Bochnia Gorlice Zakopane Skawina Andrychów Trzebinia Wieliczka Wadowice Kęty Myślenice Libiąż Brzesko Limanowa Rabka-Zdrój Miechów Brzeszcze Dąbrowa Tarnowska Krynica-Zdrój Bukowno Krzeszowice Sucha Beskidzka Niepołomice Chełmek Wolbrom Stary Sącz Mszana Dolna Tuchów Sułkowice Szczawnica Dobczyce Proszowice Grybów Maków Podhalański Piwniczna-Zdrój Jordanów Muszyna Biecz Słomniki Kalwaria Zebrzydowska Żabno Szczucin Zator Skała Wojnicz Alwernia Bobowa Ryglice Radłów Nowy Wiśnicz Ciężkowice Czchów Świątniki Górne Nowe Brzesko Zakliczyn

DOLNOŚLĄSKIE:

 
Jelenia Góra Legnica wroclaw Bardo Bielawa Bierutów Bogatynia Boguszów-Gorce Bolesławiec Bolków Brzeg Dolny Bystrzyca Kłodzka Chocianów Chojnów Duszniki-Zdrój Dzierżoniów Gryfów Śląski Góra Głogów Głuszyca Jawor Jaworzyna Śląska Jedlina-Zdrój Jelcz-Laskowice Kamienna Góra Karpacz Kowary Kudowa-Zdrój Kąty Wrocławskie Kłodzko Leśna Lubawka Lubań Lubin Lubomierz Lwówek Śląski Lądek-Zdrój Mieroszów Milicz Mirsk Międzybórz Międzylesie Niemcza Nowa Ruda Nowogrodziec Oborniki Śląskie Oleśnica Olszyna Oława Piechowice Pieszyce Pieńsk Piława Górna Polanica-Zdrój Polkowice Prochowice Prusice Przemków Radków Siechnice Sobotka Stronie Śląskie Strzegom Strzelin Syców Szczawno-Zdrój Szczytna Szklarska Poręba Ścinawa Środa Śląska Świdnica Świebodzice Świeradów-Zdrój Świerzawa Trzebnica Twardogóra Wałbrzych Wiązów Wleń Wojcieszów Wołów Wąsosz Węgliniec Zawidów Zgorzelec Ziębice Ząbkowice Śląskie Złotoryja Złoty Stok Żarów Żmigród

WIELKOPOLSKIE:

 
Poznań Kalisz Konin Piła Ostrów Wielkopolski Gniezno Leszno Swarzędz Krotoszyn Śrem Luboń Września Turek Jarocin Wągrowiec Kościan Koło Środa Wielkopolska Rawicz Gostyń Chodzież Szamotuły Złotów Oborniki Pleszew Trzcianka Nowy Tomyśl Kępno Ostrzeszów Grodzisk Wielkopolski Słupca Wolsztyn Mosina Wronki Czarnków Rogoźno Międzychód Murowana Goślina Puszczykowo Opalenica Kostrzyn Pobiedziska Jastrowie Witkowo Trzemeszno Pniewy Kórnik Zbąszyń Koźmin Wielkopolski Koźmin Wielkopolski Krzyż Wielkopolski Buk Sieraków Wieleń Stęszew Śmigiel Wyrzysk Czempiń Odolanów Nowe Skalmierzyce Zduny Golina Szamocin Kleczew Krobia Skoki Okonek Ujście Krajenka Sompolno Miłosław Gołańcz Tuliszków Nekla Rakoniewice Pyzdry Ślesin Miejska Górka Kobylin Łobżenica Margonin Zagórów Bojanowo Lwówek Poniec Sulmierzyce Książ Wielkopolski Wysoka Rydzyna Kłecko Czerniejewo Borek Wielkopolski Rychwał Obrzycko Osieczna Żerków Raszków Pogorzela Dąbie Ostroróg Grabów nad Prosną Jutrosin Mikstat Przedecz Wielichowo Krzywiń Stawiszyn Dolsk Dobra

LUBUSKIE:

 
Babimost Bytom Odrzański Cybinka Czerwieńsk Dobiegniew Drezdenko Gorzów Wielkopolski Gozdnica Gubin Iłowa Jasień Kargowa Kostrzyn nad Odrą Kożuchów Krosno Odrzańskie Lubniewice Lubsko Łęknica Małomice Międzyrzecz Nowa Sól Nowe Miasteczko Nowogród Bobrzański Ośno Lubuskie Rzepin Skwierzyna Sława Słubice Strzelce Krajeńskie Sulechów Sulęcin Szlichtyngowa Szprotawa Świebodzin Torzym Trzciel Witnica Wschowa Zbąszynek Zielona Góra Żary
ŁÓDZKIE:
 
Łódź Piotrków Trybunalski Pabianice Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Zgierz Skierniewice Radomsko Kutno Zduńska Wola Sieradz Łowicz Wieluń Opoczno Aleksandrów Łódzki Ozorków Łask Konstantynów Łódzki Rawa Mazowiecka Łęczyca Głowno Koluszki Brzeziny Wieruszów Żychlin Zelów Poddębice Tuszyn Pajęczno Sulejów Działoszyn Krośniewice Drzewica Przedbórz Stryków Złoczew Rzgów Warta Biała Rawska Uniejów Kamieńsk Wolbórz Błaszki Szadek
MAZOWIECKIE:
 
Warszawa Radom Płock Siedlce Pruszków Ostrołęka Legionowo Ciechanów Otwock Piaseczno Żyrardów Sochaczew Mińsk Mazowiecki Wołomin Mława Ząbki Nowy Dwór Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki Wyszków Marki Piastów Ostrów Mazowiecka Płońsk Józefów Mazowiecki Pionki Sokołów Podlaski Gostynin Pułtusk Przasnysz Konstancin-Jeziorna Garwolin Łomianki Milanówek Grójec Węgrów Błonie Szydłowiec Brwinów Góra Kalwaria Warka Karczew Maków Mazowiecki Radzymin Żuromin Zwoleń Ożarów Mazowiecki Tłuszcz Nasielsk Białobrzegi Łosice Łochów Mszczonów Przysucha Lipsko Iłża Łaskarzew Raciąż Pilawa Gąbin Żelechowo Skaryszew Tarczyn Nowe Miasto nad Pilicą Podkowa Leśna Serock Halinów Zakroczym Glinojeck Myszyniec Drobin Kałuszyn Chorzele Wyszogród Różan Mogielnica Kosów Lacki Bieżuń Brok Mordy Wyśmierzyc

PODKARPACKIE:
 
Rzeszów Przemyśl Stalowa Wola Mielec Tarnobrzeg Krosno Dębica Jarosław Sanok Jasło Łańcut Przeworsk Nisko Ropczyce Leżajsk Lubaczów Nowa Dęba Kolbuszowa Ustrzyki Dolne Strzyżów Brzozów Sędziszów Małopolski Rudnik nad Sanem Dynów Nowa Sarzyna Boguchwała Lesko Jedlicze Głogów Małopolski Radymno Zagórz Pilzno Sokołów Małopolski Rymanów Pruchnik Tyczyn Kańczuga Radomyśl Wielki Oleszyce 
PODLASKIE:
 
Białystok Suwałki Łomża Augustów Bielsk Podlaski Zambrów Grajewo Hajnówka Sokółka Łapy Siemiatycze Kolno Mońki Czarna Białostocka Wysokie Mazowieckie Wasilków Dąbrowa Białostocka Sejny Choroszcz Ciechanowiec Supraśl Brańsk Michałowo Szczuczyn Knyszyn Krynki Suchowola Drohiczyn Nowogród Jedwabne Tykocin Goniądz Rajgród Kleszczele Suraż

WARMIŃSKO-MAZURSKIE:

 
Olsztyn Elbląg Ełk Iława Ostróda Giżycko Kętrzyn Szczytno Bartoszyce Mrągowo Działdowo Pisz Braniewo Lidzbark Warmiński Olecko Nidzica Morąg Gołdap Pasłęk Węgorzewo Nowe Miasto Lubawskie Dobre Miasto Biskupiec Orneta Lubawa Lidzbarsk Barczewo Olsztynek Orzysz Susz Reszel Ruciane-Nida Korsze Górowo Iławeckie Biała

KUJAWSKO-POMORSKIE:
 
Aleksandrów Kujawski Barcin Brodnica Brześć Kujawski Bydgoszcz Chełmno Chełmża Chodecz Ciechocinek Dobrzyń nad Wisłą Gniewkowo Golub-Dobrzyń Górzno Pomorskie Janikowo Janowiec Wielkopolski Kamień Krajeński Kcynia Koronowo Kowal Kowalewo Kruszwica Lipno Lubień Kujawski Lubraniec Łabiszyn Łasin Mogilno Mrocza Nakło nad Notecią Nieszawa Nowe Pakość Piotrków Kujawski Radziejów Radzyń Chełmiński Rypin Sępólno Krajeńskie Skępe Solec Kujawski Strzelno Szubin Świecie Toruń Tuchola Wąbrzeźno Więcbork Włocławek Żnin

POMORSKIE:

 
 Gdynia Sopot Słupsk Tczew Starogard Gdański Wejherowo Rumia Chojnice Kwidzyn Malbork Lębork Pruszcz Gdański Kościerzyna Reda  Ustka Władysławowo Kartuzy Człuchów Puck Miastko Nowy Dwór Gdański Sztum Czersk Prabuty Pelplin Skarszewy Gniew Żukowo Czarne Dzierzgoń Debrzno Brusy Nowy Staw Jastarnia Łeba Kępice Hel Skórcz Czarna Woda Krynica Morska
ZACHODNIO-POMORSKIE:
 
Szczecin Koszalin Stargard Szczeciński Kołobrzeg Świnoujście Szczecinek Police Wałcz Białogard Goleniów Gryfino Nowogard Gryfice Choszczno Świdwin Barlinek Darłowo Dębno Złocieniec Sławno Pyrzyce Myślibórz Drawsko Pomorskie Łobez Chojna Czaplinek Sianów  Kalisz Pomorski Lipiany Płoty Barwice Mieszkowice Maszewo Chociwel Węgorzyno Recz Polanów Dziwnów Golczewo Pełczyce Mirosławiec Tychowo Trzcińsko-Zdrój Gościno Drawno Człopa Dobrzany Dobra Biały Bór Ińsko Tuczno Cedynia Moryń Suchań Warpno 
Także dostarczamy sadzonki do:
 Warsaw
Krakow
Poznan
Katowice
Wroclaw
Lodz
Lublin
Gdansk
Bydgoszcz
Bialystok
Lviv
Rybnik
Sheffield
Czestochowa
Szczecin
Jastrzebie-Zdroj
Ostrava
Bielsko-Biala
Gliwice
Olsztyn
Rzeszow
Kielce
Dabrowa Gornicza
Kremenchuk
Torun
Koszalin
Czerwionka-Leszczyny
Vilnius
Lubin
Lowicz
Debica
Raciborz
Ostrow Wielkopolski
Orzesze
Torrejon de Ardoz
Jelenia Gora
Olesnica
Walbrzych
Wloclawek
Gorzow Wielkopolski
Zamosc
Brzesko
Ostrow Mazowiecka
Plock
Opole
Jaslo
Krosno
Gdynia
Bytom
Wodzislaw Slaski
Zabrze
Stockholm
Gora Kalwaria
Koprivnice
Nuremberg
Hamburg
Munster
Magdeburg
London
Strzegom
Sepolno Krajenskie
Krasnystaw
Pulawy
Radomsko
Hrubieszow
Nowy Sacz
Tarnow
Wegrow
Wolomin
Praszka
Zambrow
Tarnobrzeg
Slupsk
Ruda Slaska
Sosnowiec
Wadowice
Zory
Dzialdowo
Konin
Slupca
Moscow
Lansing
New York
Andrychow
Brzeg Dolny
Pajeczno
Paslek
Lubraniec
Zarow
Gumpoldskirchen
Baku
Brussels
Antwerp
Beijing
Chotebor
Berlin
Heidelberg
Erlangen
Miesbach
Munich
Wolfsburg
Dusseldorf
Bronderslev
Tallinn
Luton
Maidenhead
Manchester
North Shields
Southampton
St Albans
Heraklion
Zagreb
Cork
Tuam
Trento
Kaunas
Panevezys
Tiraspol
Skopje
Amsterdam
Jawor
Legnica
Swidnica
Brodnica
Inowroclaw
Mogilno
Swidnik
Wlodawa
Zielona Gora
Pabianice
Skierniewice
Sochaczew
Wielun
Biala Podlaska
Leczna
Lubartow
Lukow
Radzyn Podlaski
Bialobrzegi
Limanowa
Olkusz
Trzebinia
Garwolin
Ostroleka
Wyszkow
Glubczyce
Kluczbork
Bielsk Podlaski
Lomza
Suwalki
Przemysl
Sanok
Stalowa Wola
Kwidzyn
Czechowice-Dziedzice
Klobuck
Siemianowice Slaskie
Zawiercie
Elblag
Ketrzyn
Mikolajki
Gniezno
Kalisz
Leszno
Pila
Pobiedziska
Trzcianka
Wolsztyn
Kolobrzeg
Szczecinek
Zlocieniec
Rostov-on-Don
Saint Petersburg
Bardejov
Bratislava
Uppsala
Vaxjo
Chicago
East Meadow
Ashburn
Slany
Brzeziny
Bytow
Chelm
Ilawa
Legionowo
Miechow
Miedzyrzecz
Monki
Nowy Dwor Mazowiecki
Otwock
Pruszkow
Radlin
Rydultowy
Siedlce
Susz
Wysokie Mazowieckie
Lobez
Trondheim
Haselunne
Sucy-en-Brie
Barletta
Koniecpol
Krzepice
Adelnau
Zduny
gmina Abramów (w, LB)
gmina Adamów (powiat łukowski) (w, LB)
gmina Adamów (powiat zamojski) (w, LB)
gmina Adamówka (w, PK)
gmina Aleksandrów (powiat biłgorajski) (w, LB)
gmina Aleksandrów (powiat piotrkowski) (w, ŁD)
Aleksandrów Kujawski (m, KP)
gmina Aleksandrów Kujawski (w, KP)
gmina Aleksandrów Łódzki (mw, ŁD)
gmina Alwernia (mw, MP)
gmina Andrespol (w, ŁD)
gmina Andrychów (mw, MP)
gmina Andrzejewo (w, MZ)
gmina Annopol (mw, LB)
Augustów (m, PL)
gmina Augustów (w, PL)
gmina Babiak (w, WP)
gmina Babice (w, MP)
gmina Babimost (mw, LS)
gmina Baborów (mw, OP)
gmina Baboszewo (w, MZ)
gmina Baćkowice (w, ŚK)
gmina Bakałarzewo (w, PL)
gmina Baligród (w, PK)
gmina Bałtów (w, ŚK)
gmina Banie (w, ZP)
gmina Banie Mazurskie (w, WM)
gmina Baranowo (w, MZ)
gmina Baranów (powiat grodziski) (w, MZ)
gmina Baranów (powiat kępiński) (w, WP)
gmina Baranów (powiat puławski) (w, LB)
gmina Baranów Sandomierski (mw, PK)
gmina Barciany (w, WM)
gmina Barcin (mw, KP)
gmina Barczewo (mw, WM)
gmina Bardo (mw, DŚ)
gmina Bargłów Kościelny (w, PL)
gmina Barlinek (mw, ZP)
gmina Bartniczka (w, KP)
Bartoszyce (m, WM)
gmina Bartoszyce (w, WM)
gmina Baruchowo (w, KP)
gmina Barwice (mw, ZP)
gmina Batorz (w, LB)
gmina Bądkowo (w, KP)
gmina Bedlno (w, ŁD)
gmina Bejsce (w, ŚK)
gmina Belsk Duży (w, MZ)
Bełchatów (m, ŁD)
gmina Bełchatów (w, ŁD)
gmina Bełżec (w, LB)
gmina Bełżyce (mw, LB)
gmina Besko (w, PK)
gmina Bestwina (w, ŚL)
gmina Będków (w, ŁD)
Będzin (m, ŚL)
gmina Będzino (w, ZP)
gmina Biała (powiat prudnicki) (mw, OP)
gmina Biała (powiat wieluński) (w, ŁD)
gmina Biała Piska (mw, WM)
Biała Podlaska (m, LB)
gmina Biała Podlaska (w, LB)
gmina Biała Rawska (mw, ŁD)
gmina Białaczów (w, ŁD)
gmina Białe Błota (w, KP)
gmina Białobrzegi (powiat białobrzeski) (mw, MZ)
gmina Białobrzegi (powiat łańcucki) (w, PK)
Białogard (m, ZP)
gmina Białogard (w, ZP)
gmina Białopole (w, LB)
gmina Białośliwie (w, WP)
gmina Białowieża (w, PL)
gmina Biały Bór (mw, ZP)
gmina Biały Dunajec (w, MP)
Białystok (m, PL)
gmina Biecz (mw, MP)
gmina Bielany (w, MZ)
Bielawa (m, DŚ)
gmina Bielawy (w, ŁD)
gmina Bielice (w, ZP)
gmina Bieliny (w, ŚK)
gmina Bielsk (w, MZ)
Bielsk Podlaski (m, PL)
gmina Bielsk Podlaski (w, PL)
Bielsko-Biała (m, ŚL)
gmina Bierawa (w, OP)
Bieruń (m, ŚL)
gmina Bierutów (mw, DŚ)
gmina Bierzwnik (w, ZP)
gmina Biesiekierz (w, ZP)
gmina Bieżuń (mw, MZ)
Biłgoraj (m, LB)
gmina Biłgoraj (w, LB)
gmina Bircza (w, PK)
gmina Biskupice (w, MP)
gmina Biskupiec (powiat nowomiejski) (w, WM)
gmina Biskupiec (powiat olsztyński) (mw, WM)
gmina Biszcza (w, LB)
gmina Bisztynek (mw, WM)
gmina Blachownia (mw, ŚL)
gmina Bledzew (w, LS)
gmina Blizanów (w, WP)
gmina Bliżyn (w, ŚK)
gmina Błaszki (mw, ŁD)
gmina Błażowa (mw, PK)
gmina Błędów (w, MZ)
gmina Błonie (mw, MZ)
gmina Bobolice (mw, ZP)
gmina Bobowa (mw, MP)
gmina Bobowo (w, PM)
gmina Bobrowice (w, LS)
gmina Bobrowniki (powiat będziński) (w, ŚL)
gmina Bobrowniki (powiat lipnowski) (w, KP)
gmina Bobrowo (w, KP)
Bochnia (m, MP)
gmina Bochnia (w, MP)
gmina Boćki (w, PL)
gmina Bodzanów (w, MZ)
gmina Bodzechów (w, ŚK)
gmina Bodzentyn (mw, ŚK)
gmina Bogatynia (mw, DŚ)
gmina Bogdaniec (w, LS)
gmina Bogoria (w, ŚK)
gmina Boguchwała (mw, PK)
Boguszów-Gorce (m, DŚ)
gmina Boguty-Pianki (w, MZ)
gmina Bojadła (w, LS)
gmina Bojanowo (mw, WP)
gmina Bojanów (w, PK)
gmina Bojszowy (w, ŚL)
gmina Bolesław (powiat dąbrowski) (w, MP)
gmina Bolesław (powiat olkuski) (w, MP)
Bolesławiec (m, DŚ)
gmina Bolesławiec (powiat bolesławiecki) (w, DŚ)
gmina Bolesławiec (powiat wieruszowski) (w, ŁD)
gmina Boleszkowice (w, ZP)
gmina Bolimów (w, ŁD)
gmina Bolków (mw, DŚ)
gmina Boniewo (w, KP)
gmina Borek Wielkopolski (mw, WP)
gmina Borki (w, LB)
gmina Borkowice (w, MZ)
gmina Borne Sulinowo (mw, ZP)
gmina Boronów (w, ŚL)
gmina Borowa (w, PK)
gmina Borowie (w, MZ)
gmina Borów (w, DŚ)
gmina Borzechów (w, LB)
gmina Borzęcin (w, MP)
gmina Borzytuchom (w, PM)
gmina Bralin (w, WP)
gmina Branice (w, OP)
Braniewo (m, WM)
gmina Braniewo (w, WM)
Brańsk (m, PL)
gmina Brańsk (w, PL)
gmina Brańszczyk (w, MZ)
gmina Brąszewice (w, ŁD)
gmina Brenna (w, ŚL)
gmina Brochów (w, MZ)
Brodnica (m, KP)
gmina Brodnica (powiat brodnicki) (w, KP)
gmina Brodnica (powiat śremski) (w, WP)
gmina Brody (powiat starachowicki) (w, ŚK)
gmina Brody (powiat żarski) (w, LS)
gmina Brojce (w, ZP)
gmina Brok (mw, MZ)
gmina Brójce (w, ŁD)
gmina Brudzeń Duży (w, MZ)
gmina Brudzew (w, WP)
gmina Brusy (mw, PM)
gmina Brwinów (mw, MZ)
Brzeg (m, OP)
gmina Brzeg Dolny (mw, DŚ)
gmina Brzesko (mw, MP)
gmina Brzeszcze (mw, MP)
gmina Brześć Kujawski (mw, KP)
Brzeziny (m, ŁD)
gmina Brzeziny (powiat brzeziński) (w, ŁD)
gmina Brzeziny (powiat kaliski) (w, WP)
gmina Brzeźnica (powiat wadowicki) (w, MP)
gmina Brzeźnica (powiat żagański) (w, LS)
gmina Brzeźnio (w, ŁD)
gmina Brzeżno (w, ZP)
gmina Brzostek (mw, PK)
gmina Brzozie (w, KP)
gmina Brzozów (mw, PK)
gmina Brzuze (w, KP)
gmina Brzyska (w, PK)
gmina Buczek (w, ŁD)
gmina Buczkowice (w, ŚL)
gmina Budry (w, WM)
gmina Budziszewice (w, ŁD)
gmina Budzów (w, MP)
gmina Budzyń (w, WP)
gmina Buk (mw, WP)
gmina Bukowiec (w, KP)
gmina Bukowina Tatrzańska (w, MP)
Bukowno (m, MP)
gmina Bukowsko (w, PK)
gmina Bulkowo (w, MZ)
gmina Burzenin (w, ŁD)
gmina Busko-Zdrój (mw, ŚK)
gmina Bychawa (mw, LB)
gmina Byczyna (mw, OP)
Bydgoszcz (m, KP)
gmina Bystra-Sidzina (w, MP)
gmina Bystrzyca Kłodzka (mw, DŚ)
gmina Bytnica (w, LS)
Bytom (m, ŚL)
gmina Bytom Odrzański (mw, LS)
gmina Bytoń (w, KP)
gmina Bytów (mw, PM)
C[edytuj | edytuj kod]
gmina Cedry Wielkie (w, PM)
gmina Cedynia (mw, ZP)
gmina Cegłów (w, MZ)
gmina Cekcyn (w, KP)
gmina Ceków-Kolonia (w, WP)
gmina Celestynów (w, MZ)
gmina Ceranów (w, MZ)
gmina Cewice (w, PM)
gmina Charsznica (w, MP)
gmina Chąśno (w, ŁD)
Chełm (m, LB)
gmina Chełm (w, LB)
gmina Chełm Śląski (w, ŚL)
gmina Chełmek (mw, MP)
gmina Chełmiec (w, MP)
Chełmno (m, KP)
gmina Chełmno (w, KP)
Chełmża (m, KP)
gmina Chełmża (w, KP)
gmina Chęciny (mw, ŚK)
gmina Chlewiska (w, MZ)
gmina Chłopice (w, PK)
gmina Chmielnik (powiat kielecki) (mw, ŚK)
gmina Chmielnik (powiat rzeszowski) (w, PK)
gmina Chmielno (w, PM)
gmina Choceń (w, KP)
gmina Chocianów (mw, DŚ)
gmina Chociwel (mw, ZP)
gmina Chocz (w, WP)
gmina Choczewo (w, PM)
gmina Chodecz (mw, KP)
gmina Chodel (w, LB)
gmina Chodów (w, WP)
Chodzież (m, WP)
gmina Chodzież (w, WP)
gmina Chojna (mw, ZP)
Chojnice (m, PM)
gmina Chojnice (w, PM)
Chojnów (m, DŚ)
gmina Chojnów (w, DŚ)
gmina Chorkówka (w, PK)
gmina Choroszcz (mw, PL)
gmina Chorzele (mw, MZ)
Chorzów (m, ŚL)
gmina Choszczno (mw, ZP)
gmina Chotcza (w, MZ)
gmina Chrostkowo (w, KP)
gmina Chrzanów (powiat chrzanowski) (mw, MP)
gmina Chrzanów (powiat janowski) (w, LB)
gmina Chrząstowice (w, OP)
gmina Chrzypsko Wielkie (w, WP)
gmina Chybie (w, ŚL)
gmina Chynów (w, MZ)
gmina Ciasna (w, ŚL)
gmina Ciechanowiec (mw, PL)
Ciechanów (m, MZ)
gmina Ciechanów (w, MZ)
gmina Ciechocin (w, KP)
Ciechocinek (m, KP)
gmina Cielądz (w, ŁD)
gmina Ciepielów (w, MZ)
gmina Ciepłowody (w, DŚ)
gmina Cieszanów (mw, PK)
gmina Cieszków (w, DŚ)
Cieszyn (m, ŚL)
gmina Ciężkowice (mw, MP)
gmina Cisek (w, OP)
gmina Cisna (w, PK)
gmina Cmolas (w, PK)
gmina Cybinka (mw, LS)
gmina Cyców (w, LB)
gmina Czajków (w, WP)
gmina Czaplinek (mw, ZP)
gmina Czarna (powiat bieszczadzki) (w, PK)
gmina Czarna (powiat dębicki) (w, PK)
gmina Czarna (powiat łańcucki) (w, PK)
gmina Czarna Białostocka (mw, PL)
gmina Czarna Dąbrówka (w, PM)
gmina Czarna Woda (mw, PM)
gmina Czarne (mw, PM)
gmina Czarnia (w, MZ)
Czarnków (m, WP)
gmina Czarnków (w, WP)
gmina Czarnocin (powiat kazimierski) (w, ŚK)
gmina Czarnocin (powiat piotrkowski) (w, ŁD)
gmina Czarnożyły (w, ŁD)
gmina Czarny Bór (w, DŚ)
gmina Czarny Dunajec (w, MP)
gmina Czastary (w, ŁD)
gmina Czchów (mw, MP)
gmina Czechowice-Dziedzice (mw, ŚL)
Czeladź (m, ŚL)
gmina Czemierniki (w, LB)
gmina Czempiń (mw, WP)
gmina Czeremcha (w, PL)
gmina Czermin (powiat mielecki) (w, PK)
gmina Czermin (powiat pleszewski) (w, WP)
gmina Czernica (w, DŚ)
gmina Czernice Borowe (w, MZ)
gmina Czernichów (powiat krakowski) (w, MP)
gmina Czernichów (powiat żywiecki) (w, ŚL)
gmina Czerniejewo (mw, WP)
gmina Czerniewice (w, ŁD)
gmina Czernikowo (w, KP)
gmina Czersk (mw, PM)
gmina Czerwieńsk (mw, LS)
gmina Czerwin (w, MZ)
gmina Czerwińsk nad Wisłą (w, MZ)
gmina Czerwionka-Leszczyny (mw, ŚL)
gmina Czerwonak (w, WP)
gmina Czerwonka (w, MZ)
Częstochowa (m, ŚL)
gmina Człopa (mw, ZP)
Człuchów (m, PM)
gmina Człuchów (w, PM)
gmina Czorsztyn (w, MP)
gmina Czosnów (w, MZ)
gmina Czudec (w, PK)
gmina Czyże (w, PL)
gmina Czyżew (mw, PL)
Ć[edytuj | edytuj kod]
gmina Ćmielów (mw, ŚK)
D[edytuj | edytuj kod]
gmina Daleszyce (mw, ŚK)
gmina Dalików (w, ŁD)
gmina Damasławek (w, WP)
gmina Damnica (w, PM)
Darłowo (m, ZP)
gmina Darłowo (w, ZP)
gmina Daszyna (w, ŁD)
gmina Dąbie (powiat kolski) (mw, WP)
gmina Dąbie (powiat krośnieński) (w, LS)
gmina Dąbrowa (powiat mogileński) (w, KP)
gmina Dąbrowa (powiat opolski) (w, OP)
gmina Dąbrowa Białostocka (mw, PL)
gmina Dąbrowa Biskupia (w, KP)
gmina Dąbrowa Chełmińska (w, KP)
Dąbrowa Górnicza (m, ŚL)
gmina Dąbrowa Tarnowska (mw, MP)
gmina Dąbrowa Zielona (w, ŚL)
gmina Dąbrowice (w, ŁD)
gmina Dąbrówka (w, MZ)
gmina Dąbrówno (w, WM)
gmina Debrzno (mw, PM)
gmina Deszczno (w, LS)
gmina Dębe Wielkie (w, MZ)
Dębica (m, PK)
gmina Dębica (w, PK)
Dęblin (m, LB)
gmina Dębnica Kaszubska (w, PM)
gmina Dębno (powiat brzeski) (w, MP)
gmina Dębno (powiat myśliborski) (mw, ZP)
gmina Dębowa Kłoda (w, LB)
gmina Dębowa Łąka (w, KP)
gmina Dębowiec (powiat cieszyński) (w, ŚL)
gmina Dębowiec (powiat jasielski) (w, PK)
gmina Długołęka (w, DŚ)
gmina Długosiodło (w, MZ)
gmina Dłutów (w, ŁD)
gmina Dmosin (w, ŁD)
gmina Dobczyce (mw, MP)
gmina Dobiegniew (mw, LS)
gmina Dobra (powiat limanowski) (w, MP)
gmina Dobra (powiat łobeski) (mw, ZP)
gmina Dobra (powiat turecki) (mw, WP)
gmina Dobra (Szczecińska) (w, ZP)
gmina Dobrcz (w, KP)
gmina Dobre (powiat miński) (w, MZ)
gmina Dobre (powiat radziejowski) (w, KP)
gmina Dobre Miasto (mw, WM)
gmina Dobrodzień (mw, OP)
gmina Dobromierz (w, DŚ)
gmina Dobroń (w, ŁD)
gmina Dobroszyce (w, DŚ)
gmina Dobryszyce (w, ŁD)
gmina Dobrzany (mw, ZP)
gmina Dobrzeń Wielki (w, OP)
gmina Dobrzyca (mw, WP)
gmina Dobrzyniewo Duże (w, PL)
gmina Dobrzyń nad Wisłą (mw, KP)
gmina Dolice (w, ZP)
gmina Dolsk (mw, WP)
gmina Dołhobyczów (w, LB)
gmina Domanice (w, MZ)
gmina Domaniewice (w, ŁD)
gmina Domaniów (w, DŚ)
gmina Domaradz (w, PK)
gmina Domaszowice (w, OP)
gmina Dominowo (w, WP)
gmina Dopiewo (w, WP)
gmina Dorohusk (w, LB)
gmina Doruchów (w, WP)
gmina Dragacz (w, KP)
gmina Drawno (mw, ZP)
gmina Drawsko (w, WP)
gmina Drawsko Pomorskie (mw, ZP)
gmina Drelów (w, LB)
gmina Drezdenko (mw, LS)
gmina Drobin (mw, MZ)
gmina Drohiczyn (mw, PL)
gmina Drużbice (w, ŁD)
gmina Drwinia (w, MP)
gmina Drzewica (mw, ŁD)
gmina Drzycim (w, KP)
gmina Dubeninki (w, WM)
gmina Dubicze Cerkiewne (w, PL)
gmina Dubiecko (w, PK)
gmina Dubienka (w, LB)
gmina Dukla (mw, PK)
gmina Duszniki (w, WP)
Duszniki-Zdrój (m, DŚ)
gmina Dwikozy (w, ŚK)
gmina Dydnia (w, PK)
gmina Dygowo (w, ZP)
Dynów (m, PK)
gmina Dynów (w, PK)
gmina Dywity (w, WM)
gmina Dziadkowice (w, PL)
gmina Dziadowa Kłoda (w, DŚ)
Działdowo (m, WM)
gmina Działdowo (w, WM)
gmina Działoszyce (mw, ŚK)
gmina Działoszyn (mw, ŁD)
gmina Dziemiany (w, PM)
gmina Dzierzążnia (w, MZ)
gmina Dzierzgoń (mw, PM)
gmina Dzierzgowo (w, MZ)
gmina Dzierzkowice (w, LB)
Dzierżoniów (m, DŚ)
gmina Dzierżoniów (w, DŚ)
gmina Dzikowiec (w, PK)
gmina Dziwnów (mw, ZP)
gmina Dzwola (w, LB)
gmina Dźwierzuty (w, WM)
Elbląg (m, WM)
gmina Elbląg (w, WM)
Ełk (m, WM)
gmina Ełk (w, WM)
gmina Fabianki (w, KP)
gmina Fajsławice (w, LB)
gmina Fałków (w, ŚK)
gmina Filipów (w, PL)
gmina Firlej (w, LB)
gmina Frampol (mw, LB)
gmina Fredropol (w, PK)
gmina Frombork (mw, WM)
gmina Frysztak (w, PK)
gmina Gać (w, PK)
gmina Galewice (w, ŁD)
gmina Garbatka-Letnisko (w, MZ)
gmina Garbów (w, LB)
gmina Gardeja (w, PM)
Garwolin (m, MZ)
gmina Garwolin (w, MZ)
gmina Gaszowice (w, ŚL)
gmina Gawłuszowice (w, PK)
gmina Gaworzyce (w, DŚ)
gmina Gąbin (mw, MZ)
gmina Gąsawa (w, KP)
Gdańsk (m, PM)
gmina Gdów (w, MP)
Gdynia (m, PM)
gmina Giby (w, PL)
gmina Gidle (w, ŁD)
gmina Gielniów (w, MZ)
gmina Gierałtowice (w, ŚL)
gmina Gietrzwałd (w, WM)
gmina Gilowice (w, ŚL)
gmina Gizałki (w, WP)
Giżycko (m, WM)
gmina Giżycko (w, WM)
gmina Glinojeck (mw, MZ)
Gliwice (m, ŚL)
Głogów (m, DŚ)
gmina Głogów (w, DŚ)
gmina Głogów Małopolski (mw, PK)
gmina Głogówek (mw, OP)
gmina Głowaczów (w, MZ)
Głowno (m, ŁD)
gmina Głowno (w, ŁD)
gmina Główczyce (w, PM)
gmina Głubczyce (mw, OP)
gmina Głuchołazy (mw, OP)
gmina Głuchów (w, ŁD)
gmina Głusk (w, LB)
gmina Głuszyca (mw, DŚ)
gmina Gniew (mw, PM)
gmina Gniewino (w, PM)
gmina Gniewkowo (mw, KP)
gmina Gniewoszów (w, MZ)
Gniezno (m, WP)
gmina Gniezno (w, WP)
gmina Gnojnik (w, MP)
gmina Gnojno (w, ŚK)
gmina Goczałkowice-Zdrój (w, ŚL)
gmina Godkowo (w, WM)
gmina Godów (w, ŚL)
gmina Godzianów (w, ŁD)
gmina Godziesze Wielkie (w, WP)
gmina Godziszów (w, LB)
gmina Gogolin (mw, OP)
gmina Golczewo (mw, ZP)
gmina Goleniów (mw, ZP)
gmina Goleszów (w, ŚL)
gmina Golina (mw, WP)
Golub-Dobrzyń (m, KP)
gmina Golub-Dobrzyń (w, KP)
gmina Gołańcz (mw, WP)
gmina Gołcza (w, MP)
gmina Gołdap (mw, WM)
gmina Gołuchów (w, WP)
gmina Gołymin-Ośrodek (w, MZ)
gmina Gomunice (w, ŁD)
gmina Goniądz (mw, PL)
gmina Goraj (w, LB)
Gorlice (m, MP)
gmina Gorlice (w, MP)
gmina Gorzkowice (w, ŁD)
gmina Gorzków (w, LB)
gmina Gorzów Śląski (mw, OP)
Gorzów Wielkopolski (m, LS)
gmina Gorzyce (powiat tarnobrzeski) (w, PK)
gmina Gorzyce (powiat wodzisławski) (w, ŚL)
gmina Gostycyn (w, KP)
Gostynin (m, MZ)
gmina Gostynin (w, MZ)
gmina Gostyń (mw, WP)
gmina Goszczanów (w, ŁD)
gmina Goszczyn (w, MZ)
gmina Gościeradów (w, LB)
gmina Gościno (mw, ZP)
gmina Gowarczów (w, ŚK)
gmina Goworowo (w, MZ)
Gozdnica (m, LS)
gmina Gozdowo (w, MZ)
gmina Góra (mw, DŚ)
gmina Góra Kalwaria (mw, MZ)
gmina Góra Świętej Małgorzaty (w, ŁD)
gmina Górno (w, ŚK)
Górowo Iławeckie (m, WM)
gmina Górowo Iławeckie (w, WM)
gmina Górzno (powiat brodnicki) (mw, KP)
gmina Górzno (powiat garwoliński) (w, MZ)
gmina Górzyca (w, LS)
gmina Gózd (w, MZ)
gmina Grabica (w, ŁD)
gmina Grabowiec (w, LB)
gmina Grabowo (w, PL)
gmina Grabów (w, ŁD)
gmina Grabów nad Pilicą (w, MZ)
gmina Grabów nad Prosną (mw, WP)
Grajewo (m, PL)
gmina Grajewo (w, PL)
gmina Granowo (w, WP)
gmina Grębków (w, MZ)
gmina Grębocice (w, DŚ)
gmina Gręboszów (w, MP)
gmina Grębów (w, PK)
gmina Grodków (mw, OP)
gmina Grodziczno (w, WM)
gmina Grodziec (w, WP)
gmina Grodzisk (w, PL)
gmina Grodzisk Mazowiecki (mw, MZ)
gmina Grodzisk Wielkopolski (mw, WP)
gmina Grodzisko Dolne (w, PK)
gmina Gromadka (w, DŚ)
gmina Gromnik (w, MP)
gmina Gronowo Elbląskie (w, WM)
gmina Gródek (w, PL)
gmina Gródek nad Dunajcem (w, MP)
gmina Grójec (mw, MZ)
gmina Grudusk (w, MZ)
Grudziądz (m, KP)
gmina Grudziądz (w, KP)
gmina Grunwald (w, WM)
gmina Gruta (w, KP)
Grybów (m, MP)
gmina Grybów (w, MP)
gmina Gryfice (mw, ZP)
gmina Gryfino (mw, ZP)
gmina Gryfów Śląski (mw, DŚ)
gmina Grzegorzew (w, WP)
gmina Grzmiąca (w, ZP)
Gubin (m, LS)
gmina Gubin (w, LS)
gmina Gzy (w, MZ)
H[edytuj | edytuj kod]
gmina Haczów (w, PK)
Hajnówka (m, PL)
gmina Hajnówka (w, PL)
gmina Halinów (mw, MZ)
gmina Hanna (w, LB)
gmina Hańsk (w, LB)
gmina Harasiuki (w, PK)
gmina Hażlach (w, ŚL)
Hel (m, PM)
gmina Herby (w, ŚL)
gmina Horodło (w, LB)
gmina Horyniec-Zdrój (w, PK)
Hrubieszów (m, LB)
gmina Hrubieszów (w, LB)
gmina Huszlew (w, MZ)
gmina Hyżne (w, PK)
I[edytuj | edytuj kod]
gmina Igołomia-Wawrzeńczyce (w, MP)
Iława (m, WM)
gmina Iława (w, WM)
gmina Iłowa (mw, LS)
gmina Iłowo-Osada (w, WM)
gmina Iłów (w, MZ)
gmina Iłża (mw, MZ)
Imielin (m, ŚL)
gmina Imielno (w, ŚK)
gmina Inowłódz (w, ŁD)
Inowrocław (m, KP)
gmina Inowrocław (w, KP)
gmina Ińsko (mw, ZP)
gmina Irządze (w, ŚL)
gmina Istebna (w, ŚL)
gmina Iwaniska (w, ŚK)
gmina Iwanowice (w, MP)
gmina Iwierzyce (w, PK)
gmina Iwkowa (w, MP)
gmina Iwonicz-Zdrój (mw, PK)
gmina Izabelin (w, MZ)
gmina Izbica (w, LB)
gmina Izbica Kujawska (mw, KP)
gmina Izbicko (w, OP)
J[edytuj | edytuj kod]
gmina Jabłonka (w, MP)
gmina Jabłonna (powiat legionowski) (w, MZ)
gmina Jabłonna (powiat lubelski) (w, LB)
gmina Jabłonna Lacka (w, MZ)
gmina Jabłonowo Pomorskie (mw, KP)
gmina Jabłoń (w, LB)
gmina Jadów (w, MZ)
gmina Jaktorów (w, MZ)
gmina Jakubów (w, MZ)
gmina Janikowo (mw, KP)
gmina Janowice Wielkie (w, DŚ)
gmina Janowiec (w, LB)
gmina Janowiec Kościelny (w, WM)
gmina Janowiec Wielkopolski (mw, KP)
gmina Janowo (w, WM)
gmina Janów (powiat częstochowski) (w, ŚL)
gmina Janów (powiat sokólski) (w, PL)
gmina Janów Lubelski (mw, LB)
gmina Janów Podlaski (w, LB)
gmina Jaraczewo (w, WP)
gmina Jarczów (w, LB)
gmina Jarocin (powiat jarociński) (mw, WP)
gmina Jarocin (powiat niżański) (w, PK)
Jarosław (m, PK)
gmina Jarosław (w, PK)
gmina Jasienica (w, ŚL)
gmina Jasienica Rosielna (w, PK)
gmina Jasieniec (w, MZ)
gmina Jasień (mw, LS)
gmina Jasionówka (w, PL)
Jasło (m, PK)
gmina Jasło (w, PK)
Jastarnia (m, PM)
gmina Jastków (w, LB)
gmina Jastrowie (mw, WP)
gmina Jastrząb (w, MZ)
gmina Jastrzębia (w, MZ)
Jastrzębie-Zdrój (m, ŚL)
gmina Jaśliska (w, PK)
gmina Jaświły (w, PL)
Jawor (m, DŚ)
gmina Jawornik Polski (w, PK)
gmina Jaworze (w, ŚL)
Jaworzno (m, ŚL)
gmina Jaworzyna Śląska (mw, DŚ)
gmina Jedlicze (mw, PK)
Jedlina-Zdrój (m, DŚ)
gmina Jedlińsk (w, MZ)
gmina Jedlnia-Letnisko (w, MZ)
gmina Jednorożec (w, MZ)
gmina Jedwabne (mw, PL)
gmina Jedwabno (w, WM)
gmina Jejkowice (w, ŚL)
gmina Jelcz-Laskowice (mw, DŚ)
Jelenia Góra (m, DŚ)
gmina Jeleniewo (w, PL)
gmina Jeleśnia (w, ŚL)
gmina Jemielnica (w, OP)
gmina Jemielno (w, DŚ)
gmina Jerzmanowa (w, DŚ)
gmina Jerzmanowice-Przeginia (w, MP)
gmina Jeziora Wielkie (w, KP)
gmina Jeziorany (mw, WM)
gmina Jeziorzany (w, LB)
gmina Jeżewo (w, KP)
gmina Jeżowe (w, PK)
gmina Jeżów (w, ŁD)
gmina Jeżów Sudecki (w, DŚ)
gmina Jędrzejów (mw, ŚK)
gmina Jodłowa (w, PK)
gmina Jodłownik (w, MP)
gmina Joniec (w, MZ)
gmina Jonkowo (w, WM)
Jordanów (m, MP)
gmina Jordanów (w, MP)
gmina Jordanów Śląski (w, DŚ)
Józefów (m, MZ)
gmina Józefów (mw, LB)
gmina Józefów nad Wisłą (w, LB)
gmina Juchnowiec Kościelny (w, PL)
gmina Jutrosin (mw, WP)
K[edytuj | edytuj kod]
gmina Kaczory (w, WP)
gmina Kadzidło (w, MZ)
Kalety (m, ŚL)
gmina Kalinowo (w, WM)
gmina Kaliska (w, PM)
Kalisz (m, WP)
gmina Kalisz Pomorski (mw, ZP)
gmina Kalwaria Zebrzydowska (mw, MP)
gmina Kałuszyn (mw, MZ)
gmina Kamienica (w, MP)
gmina Kamienica Polska (w, ŚL)
gmina Kamieniec (w, WP)
gmina Kamieniec Ząbkowicki (w, DŚ)
Kamienna Góra (m, DŚ)
gmina Kamienna Góra (w, DŚ)
gmina Kamiennik (w, OP)
gmina Kamień (powiat chełmski) (w, LB)
gmina Kamień (powiat rzeszowski) (w, PK)
gmina Kamień Krajeński (mw, KP)
gmina Kamień Pomorski (mw, ZP)
gmina Kamieńsk (mw, ŁD)
gmina Kamionka (w, LB)
gmina Kamionka Wielka (w, MP)
gmina Kampinos (w, MZ)
gmina Kańczuga (mw, PK)
gmina Karczew (mw, MZ)
gmina Karczmiska (w, LB)
gmina Kargowa (mw, LS)
gmina Karlino (mw, ZP)
gmina Karnice (w, ZP)
gmina Karniewo (w, MZ)
Karpacz (m, DŚ)
gmina Karsin (w, PM)
gmina Kartuzy (mw, PM)
Katowice (m, ŚL)
gmina Kawęczyn (w, WP)
gmina Kazanów (w, MZ)
gmina Kazimierz Biskupi (w, WP)
gmina Kazimierz Dolny (mw, LB)
gmina Kazimierza Wielka (mw, ŚK)
gmina Kaźmierz (w, WP)
gmina Kąkolewnica (w, LB)
gmina Kąty Wrocławskie (mw, DŚ)
gmina Kcynia (mw, KP)
Kędzierzyn-Koźle (m, OP)
gmina Kępice (mw, PM)
gmina Kępno (mw, WP)
gmina Kęsowo (w, KP)
Kętrzyn (m, WM)
gmina Kętrzyn (w, WM)
gmina Kęty (mw, MP)
Kielce (m, ŚK)
gmina Kiełczygłów (w, ŁD)
gmina Kiernozia (w, ŁD)
gmina Kietrz (mw, OP)
gmina Kije (w, ŚK)
gmina Kijewo Królewskie (w, KP)
gmina Kikół (w, KP)
gmina Kisielice (mw, WM)
gmina Kiszkowo (w, WP)
gmina Kiwity (w, WM)
gmina Kleczew (mw, WP)
gmina Klembów (w, MZ)
gmina Kleszczele (mw, PL)
gmina Kleszczewo (w, WP)
gmina Kleszczów (w, ŁD)
gmina Klimontów (w, ŚK)
gmina Klonowa (w, ŁD)
gmina Kluczbork (mw, OP)
gmina Klucze (w, MP)
gmina Kluczewsko (w, ŚK)
gmina Kluki (w, ŁD)
gmina Klukowo (w, PL)
gmina Klwów (w, MZ)
gmina Kłaj (w, MP)
gmina Kłecko (mw, WP)
gmina Kłobuck (mw, ŚL)
gmina Kłoczew (w, LB)
gmina Kłodawa (powiat gorzowski) (w, LS)
gmina Kłodawa (powiat kolski) (mw, WP)
Kłodzko (m, DŚ)
gmina Kłodzko (w, DŚ)
gmina Kłomnice (w, ŚL)
Knurów (m, ŚL)
gmina Knyszyn (mw, PL)
gmina Kobiele Wielkie (w, ŁD)
gmina Kobierzyce (w, DŚ)
gmina Kobiór (w, ŚL)
gmina Kobyla Góra (w, WP)
gmina Kobylanka (w, ZP)
gmina Kobylin (mw, WP)
gmina Kobylin-Borzymy (w, PL)
gmina Kobylnica (w, PM)
Kobyłka (m, MZ)
gmina Kochanowice (w, ŚL)
gmina Kocierzew Południowy (w, ŁD)
gmina Kock (mw, LB)
gmina Kocmyrzów-Luborzyca (w, MP)
gmina Koczała (w, PM)
gmina Kodeń (w, LB)
gmina Kodrąb (w, ŁD)
gmina Kolbudy (w, PM)
gmina Kolbuszowa (mw, PK)
Kolno (m, PL)
gmina Kolno (powiat kolneński) (w, PL)
gmina Kolno (powiat olsztyński) (w, WM)
gmina Kolonowskie (mw, OP)
gmina Kolsko (w, LS)
gmina Koluszki (mw, ŁD)
gmina Kołaczkowo (w, WP)
gmina Kołaczyce (mw, PK)
gmina Kołaki Kościelne (w, PL)
gmina Kołbaskowo (w, ZP)
gmina Kołbiel (w, MZ)
gmina Kołczygłowy (w, PM)
Koło (m, WP)
gmina Koło (w, WP)
Kołobrzeg (m, ZP)
gmina Kołobrzeg (w, ZP)
gmina Komańcza (w, PK)
gmina Komarówka Podlaska (w, LB)
gmina Komarów-Osada (w, LB)
gmina Komorniki (w, WP)
gmina Komprachcice (w, OP)
gmina Konarzyny (w, PM)
gmina Kondratowice (w, DŚ)
gmina Koneck (w, KP)
gmina Koniecpol (mw, ŚL)
Konin (m, WP)
gmina Koniusza (w, MP)
gmina Konopiska (w, ŚL)
gmina Konopnica (powiat lubelski) (w, LB)
gmina Konopnica (powiat wieluński) (w, ŁD)
gmina Konstancin-Jeziorna (mw, MZ)
gmina Konstantynów (w, LB)
Konstantynów Łódzki (m, ŁD)
gmina Końskie (mw, ŚK)
gmina Końskowola (w, LB)
gmina Koprzywnica (mw, ŚK)
gmina Korczew (w, MZ)
gmina Korczyna (w, PK)
gmina Korfantów (mw, OP)
gmina Kornowac (w, ŚL)
gmina Koronowo (mw, KP)
gmina Korsze (mw, WM)
gmina Korycin (w, PL)
gmina Korytnica (w, MZ)
gmina Korzenna (w, MP)
gmina Kosakowo (w, PM)
gmina Kosów Lacki (mw, MZ)
gmina Kostomłoty (w, DŚ)
gmina Kostrzyn (mw, WP)
Kostrzyn nad Odrą (m, LS)
Koszalin (m, ZP)
gmina Koszarawa (w, ŚL)
gmina Koszęcin (w, ŚL)
gmina Koszyce (w, MP)
Kościan (m, WP)
gmina Kościan (w, WP)
gmina Kościelec (w, WP)
gmina Kościelisko (w, MP)
Kościerzyna (m, PM)
gmina Kościerzyna (w, PM)
gmina Kotla (w, DŚ)
gmina Kotlin (w, WP)
gmina Kotuń (w, MZ)
Kowal (m, KP)
gmina Kowal (w, KP)
gmina Kowala (w, MZ)
gmina Kowale Oleckie (w, WM)
gmina Kowalewo Pomorskie (mw, KP)
Kowary (m, DŚ)
gmina Kowiesy (w, ŁD)
gmina Koziegłowy (mw, ŚL)
gmina Kozielice (w, ZP)
gmina Kozienice (mw, MZ)
gmina Kozłowo (w, WM)
gmina Kozłów (w, MP)
gmina Kozy (w, ŚL)
gmina Koźmin Wielkopolski (mw, WP)
gmina Koźminek (w, WP)
gmina Kożuchów (mw, LS)
gmina Kórnik (mw, WP)
gmina Krajenka (mw, WP)
Kraków (m, MP)
gmina Kramsk (w, WP)
gmina Krapkowice (mw, OP)
gmina Krasiczyn (w, PK)
gmina Krasne (powiat przasnyski) (w, MZ)
gmina Krasne (powiat rzeszowski) (w, PK)
gmina Krasnobród (mw, LB)
gmina Krasnopol (w, PL)
gmina Krasnosielc (w, MZ)
Krasnystaw (m, LB)
gmina Krasnystaw (w, LB)
gmina Krasocin (w, ŚK)
gmina Kraszewice (w, WP)
gmina Kraśniczyn (w, LB)
Kraśnik (m, LB)
gmina Kraśnik (w, LB)
gmina Krempna (w, PK)
gmina Krobia (mw, WP)
gmina Kroczyce (w, ŚL)
gmina Krokowa (w, PM)
Krosno (m, PK)
gmina Krosno Odrzańskie (mw, LS)
gmina Krościenko nad Dunajcem (w, MP)
gmina Krościenko Wyżne (w, PK)
gmina Krośnice (w, DŚ)
gmina Krośniewice (mw, ŁD)
gmina Krotoszyce (w, DŚ)
gmina Krotoszyn (mw, WP)
gmina Kruklanki (w, WM)
gmina Krupski Młyn (w, ŚL)
gmina Kruszwica (mw, KP)
gmina Kruszyna (w, ŚL)
Krynica Morska (m, PM)
gmina Krynica-Zdrój (mw, MP)
gmina Krynice (w, LB)
gmina Krynki (mw, PL)
gmina Krypno (w, PL)
gmina Krzanowice (mw, ŚL)
gmina Krzczonów (w, LB)
gmina Krzemieniewo (w, WP)
gmina Krzepice (mw, ŚL)
gmina Krzeszowice (mw, MP)
gmina Krzeszów (w, PK)
gmina Krzeszyce (w, LS)
gmina Krzęcin (w, ZP)
gmina Krzykosy (w, WP)
gmina Krzymów (w, WP)
gmina Krzynowłoga Mała (w, MZ)
gmina Krzywcza (w, PK)
gmina Krzywda (w, LB)
gmina Krzywiń (mw, WP)
gmina Krzyż Wielkopolski (mw, WP)
gmina Krzyżanowice (w, ŚL)
gmina Krzyżanów (w, ŁD)
gmina Ksawerów (w, ŁD)
gmina Książ Wielki (w, MP)
gmina Książ Wielkopolski (mw, WP)
gmina Książki (w, KP)
gmina Księżpol (w, LB)
gmina Kuczbork-Osada (w, MZ)
Kudowa-Zdrój (m, DŚ)
gmina Kulesze Kościelne (w, PL)
gmina Kunice (w, DŚ)
gmina Kunów (mw, ŚK)
gmina Kurów (w, LB)
gmina Kuryłówka (w, PK)
gmina Kurzętnik (w, WM)
gmina Kuślin (w, WP)
Kutno (m, ŁD)
gmina Kutno (w, ŁD)
gmina Kuźnia Raciborska (mw, ŚL)
gmina Kuźnica (w, PL)
Kwidzyn (m, PM)
gmina Kwidzyn (w, PM)
gmina Kwilcz (w, WP)
L[edytuj | edytuj kod]
gmina Lanckorona (w, MP)
gmina Laskowa (w, MP)
gmina Lasowice Wielkie (w, OP)
gmina Laszki (w, PK)
gmina Latowicz (w, MZ)
gmina Lądek (w, WP)
gmina Lądek-Zdrój (mw, DŚ)
Legionowo (m, MZ)
Legnica (m, DŚ)
gmina Legnickie Pole (w, DŚ)
gmina Lelis (w, MZ)
gmina Lelkowo (w, WM)
gmina Lelów (w, ŚL)
gmina Leoncin (w, MZ)
gmina Lesko (mw, PK)
Leszno (m, WP)
gmina Leszno (w, MZ)
gmina Lesznowola (w, MZ)
gmina Leśna (mw, DŚ)
gmina Leśna Podlaska (w, LB)
gmina Leśnica (mw, OP)
gmina Leśniowice (w, LB)
gmina Lewin Brzeski (mw, OP)
gmina Lewin Kłodzki (w, DŚ)
Leżajsk (m, PK)
gmina Leżajsk (w, PK)
Lębork (m, PM)
Lędziny (m, ŚL)
gmina Lgota Wielka (w, ŁD)
gmina Libiąż (mw, MP)
gmina Lichnowy (w, PM)
gmina Lidzbark (mw, WM)
Lidzbark Warmiński (m, WM)
gmina Lidzbark Warmiński (w, WM)
Limanowa (m, MP)
gmina Limanowa (w, MP)
gmina Linia (w, PM)
gmina Liniewo (w, PM)
gmina Lipce Reymontowskie (w, ŁD)
gmina Lipiany (mw, ZP)
gmina Lipie (w, ŚL)
gmina Lipinki (w, MP)
gmina Lipinki Łużyckie (w, LS)
gmina Lipka (w, WP)
gmina Lipnica (w, PM)
gmina Lipnica Murowana (w, MP)
gmina Lipnica Wielka (w, MP)
gmina Lipnik (w, ŚK)
Lipno (m, KP)
gmina Lipno (powiat leszczyński) (w, WP)
gmina Lipno (powiat lipnowski) (w, KP)
gmina Lipowa (w, ŚL)
gmina Lipowiec Kościelny (w, MZ)
gmina Lipsk (mw, PL)
gmina Lipsko (mw, MZ)
gmina Lipusz (w, PM)
gmina Lisewo (w, KP)
gmina Lisia Góra (w, MP)
gmina Lisków (w, WP)
gmina Liszki (w, MP)
gmina Liw (w, MZ)
gmina Lniano (w, KP)
Lubaczów (m, PK)
gmina Lubaczów (w, PK)
gmina Lubanie (w, KP)
Lubań (m, DŚ)
gmina Lubań (w, DŚ)
Lubartów (m, LB)
gmina Lubartów (w, LB)
gmina Lubasz (w, WP)
Lubawa (m, WM)
gmina Lubawa (w, WM)
gmina Lubawka (mw, DŚ)
gmina Lubenia (w, PK)
gmina Lubichowo (w, PM)
gmina Lubicz (w, KP)
gmina Lubień (w, MP)
gmina Lubień Kujawski (mw, KP)
gmina Lubiewo (w, KP)
Lubin (m, DŚ)
gmina Lubin (w, DŚ)
gmina Lubiszyn (w, LS)
Lublin (m, LB)
Lubliniec (m, ŚL)
gmina Lubniewice (mw, LS)
gmina Lubochnia (w, ŁD)
gmina Lubomia (w, ŚL)
gmina Lubomierz (mw, DŚ)
gmina Lubomino (w, WM)
Luboń (m, WP)
gmina Lubowidz (w, MZ)
gmina Lubraniec (mw, KP)
gmina Lubrza (powiat prudnicki) (w, OP)
gmina Lubrza (powiat świebodziński) (w, LS)
gmina Lubsko (mw, LS)
gmina Lubsza (w, OP)
gmina Lubycza Królewska (w, LB)
gmina Ludwin (w, LB)
gmina Lutocin (w, MZ)
gmina Lutomiersk (w, ŁD)
gmina Lutowiska (w, PK)
gmina Lututów (w, ŁD)
gmina Luzino (w, PM)
gmina Lwówek (mw, WP)
gmina Lwówek Śląski (mw, DŚ)
gmina Lyski (w, ŚL)
Ł[edytuj | edytuj kod]
gmina Łabiszyn (mw, KP)
gmina Łabowa (w, MP)
gmina Łabunie (w, LB)
gmina Ładzice (w, ŁD)
gmina Łagiewniki (w, DŚ)
gmina Łagów (powiat kielecki) (w, ŚK)
gmina Łagów (powiat świebodziński) (w, LS)
gmina Łambinowice (w, OP)
gmina Łanięta (w, ŁD)
Łańcut (m, PK)
gmina Łańcut (w, PK)
gmina Łapanów (w, MP)
gmina Łapsze Niżne (w, MP)
gmina Łapy (mw, PL)
gmina Łasin (mw, KP)
gmina Łask (mw, ŁD)
Łaskarzew (m, MZ)
gmina Łaskarzew (w, MZ)
gmina Łaszczów (mw, LB)
gmina Łaziska (w, LB)
Łaziska Górne (m, ŚL)
gmina Łazy (mw, ŚL)
gmina Łąck (w, MZ)
gmina Łącko (w, MP)
gmina Łączna (w, ŚK)
Łeba (m, PM)
gmina Łęczna (mw, LB)
Łęczyca (m, ŁD)
gmina Łęczyca (w, ŁD)
gmina Łęczyce (w, PM)
gmina Łęka Opatowska (w, WP)
gmina Łękawica (w, ŚL)
gmina Łęki Szlacheckie (w, ŁD)
Łęknica (m, LS)
gmina Łobez (mw, ZP)
gmina Łobżenica (mw, WP)
gmina Łochów (mw, MZ)
gmina Łodygowice (w, ŚL)
gmina Łomazy (w, LB)
gmina Łomianki (mw, MZ)
Łomża (m, PL)
gmina Łomża (w, PL)
gmina Łoniów (w, ŚK)
gmina Łopiennik Górny (w, LB)
gmina Łopuszno (w, ŚK)
gmina Łosice (mw, MZ)
gmina Łososina Dolna (w, MP)
Łowicz (m, ŁD)
gmina Łowicz (w, ŁD)
Łódź (m, ŁD)
gmina Łubianka (w, KP)
gmina Łubniany (w, OP)
gmina Łubnice (powiat staszowski) (w, ŚK)
gmina Łubnice (powiat wieruszowski) (w, ŁD)
gmina Łubowo (w, WP)
gmina Łukowa (w, LB)
gmina Łukowica (w, MP)
Łuków (m, LB)
gmina Łuków (w, LB)
gmina Łukta (w, WM)
gmina Łużna (w, MP)
gmina Łyse (w, MZ)
gmina Łysomice (w, KP)
gmina Łyszkowice (w, ŁD)
M[edytuj | edytuj kod]
gmina Maciejowice (w, MZ)
gmina Magnuszew (w, MZ)
gmina Majdan Królewski (w, PK)
gmina Maków (w, ŁD)
Maków Mazowiecki (m, MZ)
gmina Maków Podhalański (mw, MP)
gmina Malanów (w, WP)
Malbork (m, PM)
gmina Malbork (w, PM)
gmina Malczyce (w, DŚ)
gmina Malechowo (w, ZP)
gmina Mała Wieś (w, MZ)
gmina Małdyty (w, WM)
gmina Małkinia Górna (w, MZ)
gmina Małogoszcz (mw, ŚK)
gmina Małomice (mw, LS)
gmina Mały Płock (w, PL)
gmina Manowo (w, ZP)
gmina Marcinowice (w, DŚ)
gmina Marciszów (w, DŚ)
gmina Margonin (mw, WP)
gmina Marianowo (w, ZP)
Marki (m, MZ)
gmina Marklowice (w, ŚL)
gmina Markowa (w, PK)
gmina Markusy (w, WM)
gmina Markuszów (w, LB)
gmina Masłowice (w, ŁD)
gmina Masłów (w, ŚK)
gmina Maszewo (powiat goleniowski) (mw, ZP)
gmina Maszewo (powiat krośnieński) (w, LS)
gmina Medyka (w, PK)
gmina Mełgiew (w, LB)
gmina Męcinka (w, DŚ)
gmina Mędrzechów (w, MP)
gmina Miasteczko Krajeńskie (w, WP)
Miasteczko Śląskie (m, ŚL)
gmina Miastko (mw, PM)
gmina Miastkowo (w, PL)
gmina Miastków Kościelny (w, MZ)
gmina Miączyn (w, LB)
gmina Michałowice (powiat krakowski) (w, MP)
gmina Michałowice (powiat pruszkowski) (w, MZ)
gmina Michałowo (mw, PL)
gmina Michałów (w, ŚK)
gmina Michów (w, LB)
gmina Miechów (mw, MP)
gmina Miedziana Góra (w, ŚK)
gmina Miedzichowo (w, WP)
gmina Miedzna (w, MZ)
gmina Miedźna (w, ŚL)
gmina Miedźno (w, ŚL)
gmina Miejsce Piastowe (w, PK)
gmina Miejska Górka (mw, WP)
Mielec (m, PK)
gmina Mielec (w, PK)
gmina Mieleszyn (w, WP)
gmina Mielnik (w, PL)
gmina Mielno (w, ZP)
gmina Mieroszów (mw, DŚ)
gmina Mierzęcice (w, ŚL)
gmina Mieszkowice (mw, ZP)
gmina Mieścisko (w, WP)
gmina Mietków (w, DŚ)
gmina Międzybórz (mw, DŚ)
gmina Międzychód (mw, WP)
gmina Międzylesie (mw, DŚ)
Międzyrzec Podlaski (m, LB)
gmina Międzyrzec Podlaski (w, LB)
gmina Międzyrzecz (mw, LS)
gmina Międzyzdroje (mw, ZP)
gmina Miękinia (w, DŚ)
gmina Mikołajki (mw, WM)
gmina Mikołajki Pomorskie (w, PM)
Mikołów (m, ŚL)
gmina Mikstat (mw, WP)
gmina Milanów (w, LB)
Milanówek (m, MZ)
gmina Milejczyce (w, PL)
gmina Milejewo (w, WM)
gmina Milejów (w, LB)
gmina Milicz (mw, DŚ)
gmina Milówka (w, ŚL)
gmina Miłakowo (mw, WM)
gmina Miłki (w, WM)
gmina Miłkowice (w, DŚ)
gmina Miłomłyn (mw, WM)
gmina Miłoradz (w, PM)
gmina Miłosław (mw, WP)
Mińsk Mazowiecki (m, MZ)
gmina Mińsk Mazowiecki (w, MZ)
gmina Mircze (w, LB)
gmina Mirosławiec (mw, ZP)
gmina Mirów (w, MZ)
gmina Mirsk (mw, DŚ)
gmina Mirzec (w, ŚK)
Mława (m, MZ)
gmina Młodzieszyn (w, MZ)
gmina Młynary (mw, WM)
gmina Młynarze (w, MZ)
gmina Mniów (w, ŚK)
gmina Mniszków (w, ŁD)
gmina Mochowo (w, MZ)
gmina Modliborzyce (mw, LB)
gmina Mogielnica (mw, MZ)
gmina Mogilany (w, MP)
gmina Mogilno (mw, KP)
gmina Mokobody (w, MZ)
gmina Mokrsko (w, ŁD)
gmina Mońki (mw, PL)
gmina Morawica (w, ŚK)
gmina Morąg (mw, WM)
gmina Mordy (mw, MZ)
gmina Moryń (mw, ZP)
gmina Morzeszczyn (w, PM)
gmina Mosina (mw, WP)
gmina Moskorzew (w, ŚK)
gmina Moszczenica (powiat gorlicki) (w, MP)
gmina Moszczenica (powiat piotrkowski) (w, ŁD)
Mrągowo (m, WM)
gmina Mrągowo (w, WM)
gmina Mrocza (mw, KP)
gmina Mrozy (mw, MZ)
gmina Mstów (w, ŚL)
gmina Mszana (w, ŚL)
Mszana Dolna (m, MP)
gmina Mszana Dolna (w, MP)
gmina Mszczonów (mw, MZ)
gmina Mściwojów (w, DŚ)
gmina Mucharz (w, MP)
gmina Murowana Goślina (mw, WP)
gmina Murów (w, OP)
gmina Muszyna (mw, MP)
gmina Mycielin (w, WP)
gmina Mykanów (w, ŚL)
gmina Mysłakowice (w, DŚ)
Mysłowice (m, ŚL)
Myszków (m, ŚL)
gmina Myszyniec (mw, MZ)
gmina Myślenice (mw, MP)
gmina Myślibórz (mw, ZP)
N[edytuj | edytuj kod]
gmina Nadarzyn (w, MZ)
gmina Nagłowice (w, ŚK)
gmina Nakło nad Notecią (mw, KP)
gmina Nałęczów (mw, LB)
gmina Namysłów (mw, OP)
gmina Narew (w, PL)
gmina Narewka (w, PL)
gmina Narol (mw, PK)
gmina Naruszewo (w, MZ)
gmina Nasielsk (mw, MZ)
gmina Nawojowa (w, MP)
gmina Nekla (mw, WP)
gmina Nędza (w, ŚL)
gmina Nidzica (mw, WM)
gmina Nieborów (w, ŁD)
gmina Niebylec (w, PK)
gmina Niechanowo (w, WP)
gmina Niechlów (w, DŚ)
gmina Niedrzwica Duża (w, LB)
gmina Niedźwiada (w, LB)
gmina Niedźwiedź (w, MP)
gmina Niegosławice (w, LS)
gmina Niegowa (w, ŚL)
gmina Nielisz (w, LB)
gmina Niemce (w, LB)
gmina Niemcza (mw, DŚ)
gmina Niemodlin (mw, OP)
gmina Niepołomice (mw, MP)
gmina Nieporęt (w, MZ)
Nieszawa (m, KP)
gmina Nisko (mw, PK)
gmina Niwiska (w, PK)
gmina Nowa Brzeźnica (w, ŁD)
gmina Nowa Dęba (mw, PK)
gmina Nowa Karczma (w, PM)
Nowa Ruda (m, DŚ)
gmina Nowa Ruda (w, DŚ)
gmina Nowa Sarzyna (mw, PK)
gmina Nowa Słupia (w, ŚK)
Nowa Sól (m, LS)
gmina Nowa Sól (w, LS)
gmina Nowa Sucha (w, MZ)
gmina Nowa Wieś Lęborska (w, PM)
gmina Nowa Wieś Wielka (w, KP)
gmina Nowe (mw, KP)
gmina Nowe Brzesko (mw, MP)
gmina Nowe Miasteczko (mw, LS)
gmina Nowe Miasto (w, MZ)
Nowe Miasto Lubawskie (m, WM)
gmina Nowe Miasto Lubawskie (w, WM)
gmina Nowe Miasto nad Pilicą (mw, MZ)
gmina Nowe Miasto nad Wartą (w, WP)
gmina Nowe Ostrowy (w, ŁD)
gmina Nowe Piekuty (w, PL)
gmina Nowe Skalmierzyce (mw, WP)
gmina Nowe Warpno (mw, ZP)
gmina Nowinka (w, PL)
gmina Nowodwór (w, LB)
gmina Nowogard (mw, ZP)
gmina Nowogrodziec (mw, DŚ)
gmina Nowogród (mw, PL)
gmina Nowogród Bobrzański (mw, LS)
gmina Nowogródek Pomorski (w, ZP)
gmina Nowosolna (w, ŁD)
gmina Nowy Duninów (w, MZ)
gmina Nowy Dwór (w, PL)
gmina Nowy Dwór Gdański (mw, PM)
Nowy Dwór Mazowiecki (m, MZ)
gmina Nowy Kawęczyn (w, ŁD)
gmina Nowy Korczyn (w, ŚK)
Nowy Sącz (m, MP)
gmina Nowy Staw (mw, PM)
Nowy Targ (m, MP)
gmina Nowy Targ (w, MP)
gmina Nowy Tomyśl (mw, WP)
gmina Nowy Wiśnicz (mw, MP)
gmina Nowy Żmigród (w, PK)
gmina Nozdrzec (w, PK)
gmina Nur (w, MZ)
gmina Nurzec-Stacja (w, PL)
gmina Nysa (mw, OP)
O[edytuj | edytuj kod]
gmina Oborniki (mw, WP)
gmina Oborniki Śląskie (mw, DŚ)
gmina Obrazów (w, ŚK)
gmina Obrowo (w, KP)
gmina Obryte (w, MZ)
Obrzycko (m, WP)
gmina Obrzycko (w, WP)
gmina Obsza (w, LB)
gmina Ochotnica Dolna (w, MP)
gmina Odolanów (mw, WP)
gmina Odrzywół (w, MZ)
gmina Ogrodzieniec (mw, ŚL)
gmina Ojrzeń (w, MZ)
gmina Okonek (mw, WP)
gmina Oksa (w, ŚK)
gmina Olecko (mw, WM)
gmina Olesno (powiat dąbrowski) (w, MP)
gmina Olesno (powiat oleski) (mw, OP)
gmina Oleszyce (mw, PK)
Oleśnica (m, DŚ)
gmina Oleśnica (powiat oleśnicki) (w, DŚ)
gmina Oleśnica (powiat staszowski) (w, ŚK)
gmina Olkusz (mw, MP)
gmina Olszanica (w, PK)
gmina Olszanka (powiat brzeski) (w, OP)
gmina Olszanka (powiat łosicki) (w, MZ)
gmina Olszewo-Borki (w, MZ)
gmina Olszówka (w, WP)
Olsztyn (m, WM)
gmina Olsztyn (w, ŚL)
gmina Olsztynek (mw, WM)
gmina Olszyna (mw, DŚ)
Oława (m, DŚ)
gmina Oława (w, DŚ)
gmina Opalenica (mw, WP)
gmina Opatowiec (w, ŚK)
gmina Opatów (powiat kłobucki) (w, ŚL)
gmina Opatów (powiat opatowski) (mw, ŚK)
gmina Opatówek (w, WP)
gmina Opinogóra Górna (w, MZ)
gmina Opoczno (mw, ŁD)
Opole (m, OP)
gmina Opole Lubelskie (mw, LB)
gmina Oporów (w, ŁD)
gmina Orchowo (w, WP)
gmina Orla (w, PL)
gmina Orły (w, PK)
gmina Orneta (mw, WM)
gmina Ornontowice (w, ŚL)
gmina Orońsko (w, MZ)
Orzesze (m, ŚL)
gmina Orzysz (mw, WM)
gmina Osie (w, KP)
gmina Osieck (w, MZ)
gmina Osieczna (powiat leszczyński) (mw, WP)
gmina Osieczna (powiat starogardzki) (w, PM)
gmina Osiecznica (w, DŚ)
gmina Osiek (powiat brodnicki) (w, KP)
gmina Osiek (powiat oświęcimski) (w, MP)
gmina Osiek (powiat starogardzki) (w, PM)
gmina Osiek (powiat staszowski) (mw, ŚK)
gmina Osiek Jasielski (w, PK)
gmina Osiek Mały (w, WP)
gmina Osielsko (w, KP)
gmina Osięciny (w, KP)
gmina Osina (w, ZP)
gmina Osjaków (w, ŁD)
gmina Ostaszewo (w, PM)
Ostrołęka (m, MZ)
gmina Ostroróg (mw, WP)
gmina Ostrowice (w, ZP)
Ostrowiec Świętokrzyski (m, ŚK)
gmina Ostrowite (w, WP)
Ostróda (m, WM)
gmina Ostróda (w, WM)
gmina Ostrów (w, PK)
gmina Ostrów Lubelski (mw, LB)
Ostrów Mazowiecka (m, MZ)
gmina Ostrów Mazowiecka (w, MZ)
Ostrów Wielkopolski (m, WP)
gmina Ostrów Wielkopolski (w, WP)
gmina Ostrówek (powiat lubartowski) (w, LB)
gmina Ostrówek (powiat wieluński) (w, ŁD)
gmina Ostrzeszów (mw, WP)
gmina Ośno Lubuskie (mw, LS)
Oświęcim (m, MP)
gmina Oświęcim (w, MP)
gmina Otmuchów (mw, OP)
Otwock (m, MZ)
gmina Otyń (w, LS)
gmina Ozimek (mw, OP)
Ozorków (m, ŁD)
gmina Ozorków (w, ŁD)
gmina Ożarowice (w, ŚL)
gmina Ożarów (mw, ŚK)
gmina Ożarów Mazowiecki (mw, MZ)
P[edytuj | edytuj kod]
Pabianice (m, ŁD)
gmina Pabianice (w, ŁD)
gmina Pacanów (w, ŚK)
gmina Pacyna (w, MZ)
gmina Paczków (mw, OP)
gmina Padew Narodowa (w, PK)
gmina Pajęczno (mw, ŁD)
gmina Pakosław (w, WP)
gmina Pakosławice (w, OP)
gmina Pakość (mw, KP)
gmina Pałecznica (w, MP)
gmina Panki (w, ŚL)
gmina Papowo Biskupie (w, KP)
gmina Paprotnia (w, MZ)
gmina Paradyż (w, ŁD)
gmina Parchowo (w, PM)
gmina Parczew (mw, LB)
gmina Parysów (w, MZ)
gmina Parzęczew (w, ŁD)
gmina Pasłęk (mw, WM)
gmina Pasym (mw, WM)
gmina Paszowice (w, DŚ)
gmina Pawłosiów (w, PK)
gmina Pawłowice (w, ŚL)
gmina Pawłowiczki (w, OP)
gmina Pawłów (w, ŚK)
gmina Pawonków (w, ŚL)
gmina Pątnów (w, ŁD)
gmina Pcim (w, MP)
gmina Pelplin (mw, PM)
gmina Pełczyce (mw, ZP)
gmina Perlejewo (w, PL)
gmina Perzów (w, WP)
gmina Pęcław (w, DŚ)
gmina Pęczniew (w, ŁD)
gmina Pępowo (w, WP)
gmina Piaseczno (mw, MZ)
gmina Piaski (powiat gostyński) (w, WP)
gmina Piaski (powiat świdnicki) (mw, LB)
Piastów (m, MZ)
gmina Piątek (w, ŁD)
gmina Piątnica (w, PL)
Piechowice (m, DŚ)
gmina Piecki (w, WM)
Piekary Śląskie (m, ŚL)
gmina Piekoszów (w, ŚK)
gmina Pielgrzymka (w, DŚ)
gmina Pieniężno (mw, WM)
gmina Pieńsk (mw, DŚ)
gmina Pierzchnica (w, ŚK)
Pieszyce (m, DŚ)
gmina Pietrowice Wielkie (w, ŚL)
gmina Pilawa (mw, MZ)
gmina Pilchowice (w, ŚL)
gmina Pilica (mw, ŚL)
gmina Pilzno (mw, PK)
Piła (m, WP)
Piława Górna (m, DŚ)
gmina Pińczów (mw, ŚK)
Pionki (m, MZ)
gmina Pionki (w, MZ)
gmina Piotrków Kujawski (mw, KP)
Piotrków Trybunalski (m, ŁD)
gmina Pisz (mw, WM)
gmina Piszczac (w, LB)
gmina Piwniczna-Zdrój (mw, MP)
gmina Platerów (w, MZ)
gmina Platerówka (w, DŚ)
gmina Pleszew (mw, WP)
gmina Pleśna (w, MP)
gmina Płaska (w, PL)
Płock (m, MZ)
gmina Płoniawy-Bramura (w, MZ)
Płońsk (m, MZ)
gmina Płońsk (w, MZ)
gmina Płoskinia (w, WM)
gmina Płośnica (w, WM)
gmina Płoty (mw, ZP)
gmina Płużnica (w, KP)
gmina Pniewy (powiat grójecki) (w, MZ)
gmina Pniewy (powiat szamotulski) (mw, WP)
gmina Pobiedziska (mw, WP)
gmina Poczesna (w, ŚL)
gmina Poddębice (mw, ŁD)
gmina Podedwórze (w, LB)
gmina Podegrodzie (w, MP)
gmina Podgórzyn (w, DŚ)
Podkowa Leśna (m, MZ)
gmina Pogorzela (mw, WP)
gmina Pokój (w, OP)
gmina Pokrzywnica (w, MZ)
Polanica-Zdrój (m, DŚ)
gmina Polanka Wielka (w, MP)
gmina Polanów (mw, ZP)
gmina Police (mw, ZP)
gmina Policzna (w, MZ)
gmina Polkowice (mw, DŚ)
gmina Polska Cerekiew (w, OP)
gmina Połajewo (w, WP)
gmina Połaniec (mw, ŚK)
gmina Połczyn-Zdrój (mw, ZP)
gmina Pomiechówek (w, MZ)
gmina Poniatowa (mw, LB)
gmina Poniec (mw, WP)
gmina Popielów (w, OP)
gmina Popów (w, ŚL)
gmina Poraj (w, ŚL)
gmina Porąbka (w, ŚL)
Poręba (m, ŚL)
gmina Poronin (w, MP)
gmina Postomino (w, ZP)
gmina Poświętne (powiat białostocki) (w, PL)
gmina Poświętne (powiat opoczyński) (w, ŁD)
gmina Poświętne (powiat wołomiński) (w, MZ)
gmina Potęgowo (w, PM)
gmina Potok Górny (w, LB)
gmina Potok Wielki (w, LB)
gmina Potworów (w, MZ)
gmina Powidz (w, WP)
gmina Pozezdrze (w, WM)
Poznań (m, WP)
gmina Prabuty (mw, PM)
gmina Praszka (mw, OP)
gmina Prażmów (w, MZ)
gmina Prochowice (mw, DŚ)
gmina Promna (w, MZ)
gmina Prostki (w, WM)
gmina Proszowice (mw, MP)
gmina Prószków (mw, OP)
gmina Pruchnik (mw, PK)
gmina Prudnik (mw, OP)
gmina Prusice (mw, DŚ)
gmina Pruszcz (w, KP)
Pruszcz Gdański (m, PM)
gmina Pruszcz Gdański (w, PM)
Pruszków (m, MZ)
Przasnysz (m, MZ)
gmina Przasnysz (w, MZ)
gmina Przechlewo (w, PM)
gmina Przeciszów (w, MP)
gmina Przecław (mw, PK)
gmina Przedbórz (mw, ŁD)
gmina Przedecz (mw, WP)
gmina Przelewice (w, ZP)
gmina Przemęt (w, WP)
gmina Przemków (mw, DŚ)
Przemyśl (m, PK)
gmina Przemyśl (w, PK)
gmina Przerośl (w, PL)
gmina Przesmyki (w, MZ)
gmina Przeworno (w, DŚ)
Przeworsk (m, PK)
gmina Przeworsk (w, PK)
gmina Przewóz (w, LS)
gmina Przodkowo (w, PM)
gmina Przybiernów (w, ZP)
gmina Przygodzice (w, WP)
gmina Przykona (w, WP)
gmina Przyłęk (w, MZ)
gmina Przyrów (w, ŚL)
gmina Przystajń (w, ŚL)
gmina Przysucha (mw, MZ)
gmina Przytoczna (w, LS)
gmina Przytuły (w, PL)
gmina Przytyk (w, MZ)
gmina Przywidz (w, PM)
gmina Psary (w, ŚL)
gmina Pszczew (w, LS)
gmina Pszczółki (w, PM)
gmina Pszczyna (mw, ŚL)
Pszów (m, ŚL)
gmina Puchaczów (w, LB)
Puck (m, PM)
gmina Puck (w, PM)
Puławy (m, LB)
gmina Puławy (w, LB)
gmina Pułtusk (mw, MZ)
gmina Puńsk (w, PL)
gmina Purda (w, WM)
gmina Puszcza Mariańska (w, MZ)
Puszczykowo (m, WP)
gmina Pyrzyce (mw, ZP)
Pyskowice (m, ŚL)
gmina Pysznica (w, PK)
gmina Pyzdry (mw, WP)
R[edytuj | edytuj kod]
gmina Raba Wyżna (w, MP)
gmina Rabka-Zdrój (mw, MP)
gmina Rachanie (w, LB)
Raciąż (m, MZ)
gmina Raciąż (w, MZ)
gmina Raciążek (w, KP)
Racibórz (m, ŚL)
gmina Raciechowice (w, MP)
gmina Racławice (w, MP)
gmina Raczki (w, PL)
gmina Radecznica (w, LB)
gmina Radgoszcz (w, MP)
gmina Radków (powiat kłodzki) (mw, DŚ)
gmina Radków (powiat włoszczowski) (w, ŚK)
Radlin (m, ŚL)
gmina Radłów (powiat oleski) (w, OP)
gmina Radłów (powiat tarnowski) (mw, MP)
Radom (m, MZ)
gmina Radomin (w, KP)
Radomsko (m, ŁD)
gmina Radomsko (w, ŁD)
gmina Radomyśl nad Sanem (w, PK)
gmina Radomyśl Wielki (mw, PK)
gmina Radoszyce (w, ŚK)
gmina Radowo Małe (w, ZP)
gmina Radwanice (w, DŚ)
Radymno (m, PK)
gmina Radymno (w, PK)
gmina Radzanowo (w, MZ)
gmina Radzanów (powiat białobrzeski) (w, MZ)
gmina Radzanów (powiat mławski) (w, MZ)
gmina Radziechowy-Wieprz (w, ŚL)
gmina Radziejowice (w, MZ)
Radziejów (m, KP)
gmina Radziejów (w, KP)
gmina Radziemice (w, MP)
gmina Radziłów (w, PL)
Radzionków (m, ŚL)
gmina Radzymin (mw, MZ)
gmina Radzyń Chełmiński (mw, KP)
Radzyń Podlaski (m, LB)
gmina Radzyń Podlaski (w, LB)
gmina Rajcza (w, ŚL)
gmina Rajgród (mw, PL)
gmina Rakoniewice (mw, WP)
gmina Raków (w, ŚK)
gmina Rakszawa (w, PK)
gmina Raniżów (w, PK)
gmina Raszków (mw, WP)
gmina Raszyn (w, MZ)
Rawa Mazowiecka (m, ŁD)
gmina Rawa Mazowiecka (w, ŁD)
gmina Rawicz (mw, WP)
gmina Rąbino (w, ZP)
gmina Recz (mw, ZP)
Reda (m, PM)
gmina Regimin (w, MZ)
gmina Regnów (w, ŁD)
gmina Rejowiec (w, LB)
Rejowiec Fabryczny (m, LB)
gmina Rejowiec Fabryczny (w, LB)
gmina Reńska Wieś (w, OP)
gmina Repki (w, MZ)
gmina Resko (mw, ZP)
gmina Reszel (mw, WM)
gmina Rewal (w, ZP)
gmina Ręczno (w, ŁD)
gmina Rędziny (w, ŚL)
gmina Rogowo (powiat rypiński) (w, KP)
gmina Rogowo (powiat żniński) (w, KP)
gmina Rogoźno (mw, WP)
gmina Rogów (w, ŁD)
gmina Rogóźno (w, KP)
gmina Rojewo (w, KP)
gmina Rokiciny (w, ŁD)
gmina Rokietnica (powiat jarosławski) (w, PK)
gmina Rokietnica (powiat poznański) (w, WP)
gmina Rokitno (w, LB)
gmina Ropa (w, MP)
gmina Ropczyce (mw, PK)
gmina Rossosz (w, LB)
gmina Rościszewo (w, MZ)
gmina Rozdrażew (w, WP)
gmina Rozogi (w, WM)
gmina Rozprza (w, ŁD)
gmina Roźwienica (w, PK)
gmina Różan (mw, MZ)
gmina Ruciane-Nida (mw, WM)
gmina Ruda Maleniecka (w, ŚK)
Ruda Śląska (m, ŚL)
gmina Ruda-Huta (w, LB)
gmina Rudka (w, PL)
gmina Rudna (w, DŚ)
gmina Rudnik (powiat krasnostawski) (w, LB)
gmina Rudnik (powiat raciborski) (w, ŚL)
gmina Rudnik nad Sanem (mw, PK)
gmina Rudniki (w, OP)
gmina Rudziniec (w, ŚL)
gmina Ruja (w, DŚ)
Rumia (m, PM)
gmina Rusiec (w, ŁD)
gmina Rusinów (w, MZ)
gmina Rutka-Tartak (w, PL)
gmina Rutki (w, PL)
gmina Rybczewice (w, LB)
Rybnik (m, ŚL)
gmina Rybno (powiat działdowski) (w, WM)
gmina Rybno (powiat sochaczewski) (w, MZ)
gmina Rychliki (w, WM)
gmina Rychtal (w, WP)
gmina Rychwał (mw, WP)
gmina Ryczywół (w, WP)
Rydułtowy (m, ŚL)
gmina Rydzyna (mw, WP)
gmina Ryglice (mw, MP)
gmina Ryjewo (w, PM)
gmina Ryki (mw, LB)
gmina Rymanów (mw, PK)
gmina Rymań (w, ZP)
gmina Ryn (mw, WM)
Rypin (m, KP)
gmina Rypin (w, KP)
gmina Rytro (w, MP)
gmina Rytwiany (w, ŚK)
gmina Rząśnia (w, ŁD)
gmina Rząśnik (w, MZ)
gmina Rzeczenica (w, PM)
gmina Rzeczniów (w, MZ)
gmina Rzeczyca (w, ŁD)
gmina Rzekuń (w, MZ)
gmina Rzepiennik Strzyżewski (w, MP)
gmina Rzepin (mw, LS)
Rzeszów (m, PK)
gmina Rzewnie (w, MZ)
gmina Rzezawa (w, MP)
gmina Rzgów (powiat koniński) (w, WP)
gmina Rzgów (powiat łódzki wschodni) (mw, ŁD)
S[edytuj | edytuj kod]
gmina Sabnie (w, MZ)
gmina Sadki (w, KP)
gmina Sadkowice (w, ŁD)
gmina Sadlinki (w, PM)
gmina Sadowie (w, ŚK)
gmina Sadowne (w, MZ)
gmina Samborzec (w, ŚK)
Sandomierz (m, ŚK)
gmina Sanniki (w, MZ)
Sanok (m, PK)
gmina Sanok (w, PK)
gmina Santok (w, LS)
gmina Sarnaki (w, MZ)
gmina Sawin (w, LB)
gmina Secemin (w, ŚK)
Sejny (m, PL)
gmina Sejny (w, PL)
gmina Serniki (w, LB)
gmina Serock (mw, MZ)
gmina Serokomla (w, LB)
gmina Sędziejowice (w, ŁD)
gmina Sędziszów (mw, ŚK)
gmina Sędziszów Małopolski (mw, PK)
gmina Sękowa (w, MP)
gmina Sępopol (mw, WM)
gmina Sępólno Krajeńskie (mw, KP)
gmina Sianów (mw, ZP)
gmina Sicienko (w, KP)
gmina Sidra (w, PL)
gmina Siechnice (mw, DŚ)
gmina Sieciechów (w, MZ)
Siedlce (m, MZ)
gmina Siedlce (w, MZ)
gmina Siedlec (w, WP)
gmina Siedlisko (w, LS)
gmina Siedliszcze (w, LB)
gmina Siekierczyn (w, DŚ)
Siemianowice Śląskie (m, ŚL)
Siemiatycze (m, PL)
gmina Siemiatycze (w, PL)
gmina Siemiątkowo (w, MZ)
gmina Siemień (w, LB)
gmina Siemkowice (w, ŁD)
gmina Siemyśl (w, ZP)
gmina Sieniawa (mw, PK)
gmina Siennica (w, MZ)
gmina Siennica Różana (w, LB)
gmina Sienno (w, MZ)
gmina Siepraw (w, MP)
Sieradz (m, ŁD)
gmina Sieradz (w, ŁD)
gmina Sierakowice (w, PM)
gmina Sieraków (mw, WP)
gmina Sieroszewice (w, WP)
Sierpc (m, MZ)
gmina Sierpc (w, MZ)
gmina Siewierz (mw, ŚL)
gmina Sitkówka-Nowiny (w, ŚK)
gmina Sitno (w, LB)
gmina Skalbmierz (mw, ŚK)
gmina Skała (mw, MP)
gmina Skarbimierz (w, OP)
gmina Skarszewy (mw, PM)
gmina Skaryszew (mw, MZ)
gmina Skarżysko Kościelne (w, ŚK)
Skarżysko-Kamienna (m, ŚK)
gmina Skawina (mw, MP)
gmina Skąpe (w, LS)
gmina Skępe (mw, KP)
gmina Skierbieszów (w, LB)
Skierniewice (m, ŁD)
gmina Skierniewice (w, ŁD)
gmina Skoczów (mw, ŚL)
gmina Skoki (mw, WP)
gmina Skołyszyn (w, PK)
gmina Skomlin (w, ŁD)
gmina Skoroszyce (w, OP)
Skórcz (m, PM)
gmina Skórcz (w, PM)
gmina Skórzec (w, MZ)
gmina Skrwilno (w, KP)
gmina Skrzyszów (w, MP)
gmina Skulsk (w, WP)
gmina Skwierzyna (mw, LS)
gmina Słaboszów (w, MP)
gmina Sława (mw, LS)
gmina Sławatycze (w, LB)
Sławków (m, ŚL)
Sławno (m, ZP)
gmina Sławno (powiat opoczyński) (w, ŁD)
gmina Sławno (powiat sławieński) (w, ZP)
gmina Sławoborze (w, ZP)
gmina Słomniki (mw, MP)
gmina Słońsk (w, LS)
gmina Słopnice (w, MP)
gmina Słubice (powiat płocki) (w, MZ)
gmina Słubice (powiat słubicki) (mw, LS)
Słupca (m, WP)
gmina Słupca (w, WP)
gmina Słupia (powiat jędrzejowski) (w, ŚK)
gmina Słupia (powiat skierniewicki) (w, ŁD)
gmina Słupia (Konecka) (w, ŚK)
gmina Słupno (w, MZ)
Słupsk (m, PM)
gmina Słupsk (w, PM)
gmina Smętowo Graniczne (w, PM)
gmina Smołdzino (w, PM)
gmina Smyków (w, ŚK)
gmina Sobienie-Jeziory (w, MZ)
gmina Sobków (w, ŚK)
gmina Sobolew (w, MZ)
gmina Sobótka (mw, DŚ)
Sochaczew (m, MZ)
gmina Sochaczew (w, MZ)
gmina Sochocin (w, MZ)
gmina Sokolniki (w, ŁD)
gmina Sokołów Małopolski (mw, PK)
Sokołów Podlaski (m, MZ)
gmina Sokołów Podlaski (w, MZ)
gmina Sokoły (w, PL)
gmina Sokółka (mw, PL)
gmina Solec Kujawski (mw, KP)
gmina Solec nad Wisłą (w, MZ)
gmina Solec-Zdrój (w, ŚK)
gmina Solina (w, PK)
gmina Somianka (w, MZ)
gmina Somonino (w, PM)
gmina Sompolno (mw, WP)
gmina Sońsk (w, MZ)
Sopot (m, PM)
gmina Sorkwity (w, WM)
gmina Sosnowica (w, LB)
Sosnowiec (m, ŚL)
gmina Sosnówka (w, LB)
gmina Sośnicowice (mw, ŚL)
gmina Sośnie (w, WP)
gmina Sośno (w, KP)
gmina Spiczyn (w, LB)
gmina Spytkowice (powiat nowotarski) (w, MP)
gmina Spytkowice (powiat wadowicki) (w, MP)
gmina Srokowo (w, WM)
Stalowa Wola (m, PK)
gmina Stanin (w, LB)
gmina Stanisławów (w, MZ)
gmina Stara Biała (w, MZ)
gmina Stara Błotnica (w, MZ)
gmina Stara Dąbrowa (w, ZP)
gmina Stara Kamienica (w, DŚ)
gmina Stara Kiszewa (w, PM)
gmina Stara Kornica (w, MZ)
Starachowice (m, ŚK)
gmina Starcza (w, ŚL)
gmina Stare Babice (w, MZ)
gmina Stare Bogaczowice (w, DŚ)
gmina Stare Czarnowo (w, ZP)
gmina Stare Juchy (w, WM)
gmina Stare Kurowo (w, LS)
gmina Stare Miasto (w, WP)
gmina Stare Pole (w, PM)
Stargard Szczeciński (m, ZP)
gmina Stargard Szczeciński (w, ZP)
Starogard Gdański (m, PM)
gmina Starogard Gdański (w, PM)
gmina Staroźreby (w, MZ)
gmina Stary Brus (w, LB)
gmina Stary Dzierzgoń (w, PM)
gmina Stary Dzików (w, PK)
gmina Stary Lubotyń (w, MZ)
gmina Stary Sącz (mw, MP)
gmina Stary Targ (w, PM)
gmina Stary Zamość (w, LB)
gmina Staszów (mw, ŚK)
gmina Stawiguda (w, WM)
gmina Stawiski (mw, PL)
gmina Stawiszyn (mw, WP)
gmina Stąporków (mw, ŚK)
gmina Stegna (w, PM)
gmina Stepnica (mw, ZP)
gmina Sterdyń (w, MZ)
gmina Stęszew (mw, WP)
gmina Stężyca (powiat kartuski) (w, PM)
gmina Stężyca (powiat rycki) (w, LB)
gmina Stoczek (w, MZ)
Stoczek Łukowski (m, LB)
gmina Stoczek Łukowski (w, LB)
gmina Stolno (w, KP)
gmina Stopnica (w, ŚK)
gmina Stoszowice (w, DŚ)
gmina Strachówka (w, MZ)
gmina Strawczyn (w, ŚK)
gmina Stromiec (w, MZ)
gmina Stronie Śląskie (mw, DŚ)
gmina Strumień (mw, ŚL)
gmina Stryków (mw, ŁD)
gmina Stryszawa (w, MP)
gmina Stryszów (w, MP)
gmina Strzałkowo (w, WP)
gmina Strzegom (mw, DŚ)
gmina Strzegowo (w, MZ)
gmina Strzelce (w, ŁD)
gmina Strzelce Krajeńskie (mw, LS)
gmina Strzelce Opolskie (mw, OP)
gmina Strzelce Wielkie (w, ŁD)
gmina Strzeleczki (w, OP)
gmina Strzelin (mw, DŚ)
gmina Strzelno (mw, KP)
gmina Strzyżewice (w, LB)
gmina Strzyżów (mw, PK)
gmina Stubno (w, PK)
gmina Studzienice (w, PM)
gmina Stupsk (w, MZ)
gmina Subkowy (w, PM)
Sucha Beskidzka (m, MP)
gmina Suchań (mw, ZP)
gmina Suchedniów (mw, ŚK)
gmina Suchowola (mw, PL)
gmina Suchożebry (w, MZ)
gmina Suchy Dąb (w, PM)
gmina Suchy Las (w, WP)
gmina Sulechów (mw, LS)
gmina Sulejów (mw, ŁD)
Sulejówek (m, MZ)
gmina Sulęcin (mw, LS)
gmina Sulęczyno (w, PM)
gmina Sulików (w, DŚ)
Sulmierzyce (m, WP)
gmina Sulmierzyce (w, ŁD)
gmina Sułkowice (mw, MP)
gmina Sułoszowa (w, MP)
gmina Sułów (w, LB)
gmina Supraśl (mw, PL)
gmina Suraż (mw, PL)
gmina Susiec (w, LB)
gmina Susz (mw, WM)
gmina Suszec (w, ŚL)
Suwałki (m, PL)
gmina Suwałki (w, PL)
gmina Swarzędz (mw, WP)
gmina Syców (mw, DŚ)
gmina Sypniewo (w, MZ)
gmina Szadek (mw, ŁD)
gmina Szaflary (w, MP)
gmina Szamocin (mw, WP)
gmina Szamotuły (mw, WP)
gmina Szastarka (w, LB)
gmina Szczaniec (w, LS)
gmina Szczawin Kościelny (w, MZ)
gmina Szczawnica (mw, MP)
Szczawno-Zdrój (m, DŚ)
gmina Szczebrzeszyn (mw, LB)
Szczecin (m, ZP)
Szczecinek (m, ZP)
gmina Szczecinek (w, ZP)
gmina Szczekociny (mw, ŚL)
gmina Szczerców (w, ŁD)
gmina Szczucin (mw, MP)
gmina Szczuczyn (mw, PL)
gmina Szczurowa (w, MP)
gmina Szczutowo (w, MZ)
Szczyrk (m, ŚL)
gmina Szczytna (mw, DŚ)
gmina Szczytniki (w, WP)
Szczytno (m, WM)
gmina Szczytno (w, WM)
gmina Szelków (w, MZ)
gmina Szemud (w, PM)
gmina Szepietowo (mw, PL)
gmina Szerzyny (w, MP)
Szklarska Poręba (m, DŚ)
gmina Szlichtyngowa (mw, LS)
gmina Szprotawa (mw, LS)
gmina Szreńsk (w, MZ)
gmina Sztabin (w, PL)
gmina Sztum (mw, PM)
gmina Sztutowo (w, PM)
gmina Szubin (mw, KP)
gmina Szudziałowo (w, PL)
gmina Szulborze Wielkie (w, MZ)
gmina Szumowo (w, PL)
gmina Szydłowiec (mw, MZ)
gmina Szydłowo (powiat mławski) (w, MZ)
gmina Szydłowo (powiat pilski) (w, WP)
gmina Szydłów (w, ŚK)
gmina Szypliszki (w, PL)
Ś[edytuj | edytuj kod]
gmina Ścinawa (mw, DŚ)
gmina Ślemień (w, ŚL)
gmina Ślesin (mw, WP)
gmina Śliwice (w, KP)
gmina Śmigiel (mw, WP)
gmina Śniadowo (w, PL)
gmina Śrem (mw, WP)
gmina Środa Śląska (mw, DŚ)
gmina Środa Wielkopolska (mw, WP)
gmina Świątki (w, WM)
gmina Świątniki Górne (mw, MP)
Świdnica (m, DŚ)
gmina Świdnica (powiat świdnicki) (w, DŚ)
gmina Świdnica (powiat zielonogórski) (w, LS)
Świdnik (m, LB)
Świdwin (m, ZP)
gmina Świdwin (w, ZP)
Świebodzice (m, DŚ)
gmina Świebodzin (mw, LS)
gmina Świecie (mw, KP)
gmina Świecie nad Osą (w, KP)
gmina Świedziebnia (w, KP)
gmina Świekatowo (w, KP)
Świeradów-Zdrój (m, DŚ)
gmina Świercze (w, MZ)
gmina Świerczów (w, OP)
gmina Świerklaniec (w, ŚL)
gmina Świerklany (w, ŚL)
gmina Świerzawa (mw, DŚ)
gmina Świerzno (w, ZP)
gmina Świeszyno (w, ZP)
gmina Święciechowa (w, WP)
gmina Świętajno (powiat olecki) (w, WM)
gmina Świętajno (powiat szczycieński) (w, WM)
Świętochłowice (m, ŚL)
gmina Świlcza (w, PK)
gmina Świnice Warckie (w, ŁD)
gmina Świnna (w, ŚL)
Świnoujście (m, ZP)

 

gmina Tarczyn (mw, MZ)
gmina Tarłów (w, ŚK)
gmina Tarnawatka (w, LB)
Tarnobrzeg (m, PK)
gmina Tarnogród (mw, LB)
gmina Tarnowiec (w, PK)
gmina Tarnowo Podgórne (w, WP)
Tarnowskie Góry (m, ŚL)
Tarnów (m, MP)
gmina Tarnów (w, MP)
gmina Tarnów Opolski (w, OP)
gmina Tarnówka (w, WP)
Tczew (m, PM)
gmina Tczew (w, PM)
gmina Tczów (w, MZ)
gmina Telatyn (w, LB)
gmina Teresin (w, MZ)
Terespol (m, LB)
gmina Terespol (w, LB)
gmina Tereszpol (w, LB)
gmina Tłuchowo (w, KP)
gmina Tłuszcz (mw, MZ)
gmina Tokarnia (w, MP)
gmina Tolkmicko (mw, WM)
Tomaszów Lubelski (m, LB)
gmina Tomaszów Lubelski (w, LB)
Tomaszów Mazowiecki (m, ŁD)
gmina Tomaszów Mazowiecki (w, ŁD)
gmina Tomice (w, MP)
gmina Topólka (w, KP)
Toruń (m, KP)
gmina Torzym (mw, LS)
gmina Toszek (mw, ŚL)
gmina Trawniki (w, LB)
gmina Trąbki Wielkie (w, PM)
gmina Trojanów (w, MZ)
gmina Troszyn (w, MZ)
gmina Tryńcza (w, PK)
gmina Trzciana (w, MP)
gmina Trzcianka (mw, WP)
gmina Trzcianne (w, PL)
gmina Trzciel (mw, LS)
gmina Trzcinica (w, WP)
gmina Trzcińsko-Zdrój (mw, ZP)
gmina Trzebiatów (mw, ZP)
gmina Trzebiechów (w, LS)
gmina Trzebiel (w, LS)
gmina Trzebielino (w, PM)
gmina Trzebieszów (w, LB)
gmina Trzebinia (mw, MP)
gmina Trzebnica (mw, DŚ)
gmina Trzebownisko (w, PK)
gmina Trzemeszno (mw, WP)
gmina Trzeszczany (w, LB)
gmina Trzyciąż (w, MP)
gmina Trzydnik Duży (w, LB)
gmina Tuchola (mw, KP)
gmina Tuchomie (w, PM)
gmina Tuchów (mw, MP)
gmina Tuczępy (w, ŚK)
gmina Tuczna (w, LB)
gmina Tuczno (mw, ZP)
gmina Tuliszków (mw, WP)
gmina Tułowice (w, OP)
gmina Tuplice (w, LS)
gmina Turawa (w, OP)
Turek (m, WP)
gmina Turek (w, WP)
gmina Turobin (w, LB)
gmina Turośl (w, PL)
gmina Turośń Kościelna (w, PL)
gmina Tuszów Narodowy (w, PK)
gmina Tuszyn (mw, ŁD)
gmina Twardogóra (mw, DŚ)
gmina Tworóg (w, ŚL)
gmina Tychowo (mw, ZP)
Tychy (m, ŚL)
gmina Tyczyn (mw, PK)
gmina Tykocin (mw, PL)
gmina Tymbark (w, MP)
gmina Tyrawa Wołoska (w, PK)
gmina Tyszowce (mw, LB)
U[edytuj | edytuj kod]
gmina Uchanie (w, LB)
gmina Udanin (w, DŚ)
gmina Ujazd (powiat strzelecki) (mw, OP)
gmina Ujazd (powiat tomaszowski) (w, ŁD)
gmina Ujsoły (w, ŚL)
gmina Ujście (mw, WP)
gmina Ulan-Majorat (w, LB)
gmina Ulanów (mw, PK)
gmina Ulhówek (w, LB)
gmina Ułęż (w, LB)
gmina Uniejów (mw, ŁD)
gmina Unisław (w, KP)
gmina Urszulin (w, LB)
gmina Urzędów (w, LB)
Ustka (m, PM)
gmina Ustka (w, PM)
gmina Ustronie Morskie (w, ZP)
Ustroń (m, ŚL)
gmina Ustrzyki Dolne (mw, PK)
gmina Uście Gorlickie (w, MP)
gmina Uścimów (w, LB)
W[edytuj | edytuj kod]
gmina Wadowice (mw, MP)
gmina Wadowice Górne (w, PK)
gmina Waganiec (w, KP)
gmina Walce (w, OP)
gmina Walim (w, DŚ)
Wałbrzych (m, DŚ)
Wałcz (m, ZP)
gmina Wałcz (w, ZP)
gmina Wapno (w, WP)
gmina Warka (mw, MZ)
gmina Warlubie (w, KP)
gmina Warnice (w, ZP)
Warszawa (m, MZ)
gmina Warta (mw, ŁD)
gmina Warta Bolesławiecka (w, DŚ)
gmina Wartkowice (w, ŁD)
gmina Wasilków (mw, PL)
gmina Waśniów (w, ŚK)
Wąbrzeźno (m, KP)
gmina Wąbrzeźno (w, KP)
gmina Wąchock (mw, ŚK)
gmina Wądroże Wielkie (w, DŚ)
Wągrowiec (m, WP)
gmina Wągrowiec (w, WP)
gmina Wąpielsk (w, KP)
gmina Wąsewo (w, MZ)
gmina Wąsosz (powiat górowski) (mw, DŚ)
gmina Wąsosz (powiat grajewski) (w, PL)
gmina Wąwolnica (w, LB)
Wejherowo (m, PM)
gmina Wejherowo (w, PM)
gmina Werbkowice (w, LB)
gmina Węgierska Górka (w, ŚL)
gmina Węgliniec (mw, DŚ)
gmina Węgorzewo (mw, WM)
gmina Węgorzyno (mw, ZP)
Węgrów (m, MZ)
gmina Wiązowna (w, MZ)
gmina Wiązownica (w, PK)
gmina Wiązów (mw, DŚ)
gmina Wicko (w, PM)
gmina Widawa (w, ŁD)
gmina Widuchowa (w, ZP)
gmina Wieczfnia Kościelna (w, MZ)
gmina Wielbark (w, WM)
gmina Wieleń (mw, WP)
gmina Wielgie (w, KP)
gmina Wielgomłyny (w, ŁD)
gmina Wielichowo (mw, WP)
gmina Wieliczka (mw, MP)
gmina Wieliczki (w, WM)
gmina Wieliszew (w, MZ)
gmina Wielka Nieszawka (w, KP)
gmina Wielka Wieś (w, MP)
gmina Wielkie Oczy (w, PK)
gmina Wielopole Skrzyńskie (w, PK)
gmina Wielowieś (w, ŚL)
gmina Wieluń (mw, ŁD)
gmina Wieniawa (w, MZ)
gmina Wieprz (w, MP)
gmina Wieruszów (mw, ŁD)
gmina Wierzbica (powiat chełmski) (w, LB)
gmina Wierzbica (powiat radomski) (w, MZ)
gmina Wierzbinek (w, WP)
gmina Wierzbno (w, MZ)
gmina Wierzchlas (w, ŁD)
gmina Wierzchosławice (w, MP)
gmina Wierzchowo (w, ZP)
gmina Wietrzychowice (w, MP)
gmina Więcbork (mw, KP)
gmina Wijewo (w, WP)
gmina Wilamowice (mw, ŚL)
gmina Wilczęta (w, WM)
gmina Wilczyce (w, ŚK)
gmina Wilczyn (w, WP)
gmina Wilga (w, MZ)
gmina Wilkołaz (w, LB)
gmina Wilkowice (w, ŚL)
gmina Wilków (powiat namysłowski) (w, OP)
gmina Wilków (powiat opolski) (w, LB)
gmina Winnica (w, MZ)
gmina Wińsko (w, DŚ)
gmina Wiskitki (w, MZ)
Wisła (m, ŚL)
gmina Wisznia Mała (w, DŚ)
gmina Wisznice (w, LB)
gmina Wiślica (w, ŚK)
gmina Wiśniew (w, MZ)
gmina Wiśniewo (w, MZ)
gmina Wiśniowa (powiat myślenicki) (w, MP)
gmina Wiśniowa (powiat strzyżowski) (w, PK)
gmina Witkowo (mw, WP)
gmina Witnica (mw, LS)
gmina Witonia (w, ŁD)
gmina Wizna (w, PL)
gmina Wiżajny (w, PL)
gmina Wleń (mw, DŚ)
Władysławowo (m, PM)
gmina Władysławów (w, WP)
Włocławek (m, KP)
gmina Włocławek (w, KP)
Włodawa (m, LB)
gmina Włodawa (w, LB)
gmina Włodowice (w, ŚL)
gmina Włoszakowice (w, WP)
gmina Włoszczowa (mw, ŚK)
gmina Wodynie (w, MZ)
gmina Wodzierady (w, ŁD)
gmina Wodzisław (w, ŚK)
Wodzisław Śląski (m, ŚL)
gmina Wohyń (w, LB)
gmina Wojaszówka (w, PK)
gmina Wojciechowice (w, ŚK)
gmina Wojciechów (w, LB)
gmina Wojcieszków (w, LB)
Wojcieszów (m, DŚ)
Wojkowice (m, ŚL)
gmina Wojnicz (mw, MP)
gmina Wojsławice (w, LB)
gmina Wola Krzysztoporska (w, ŁD)
gmina Wola Mysłowska (w, LB)
gmina Wola Uhruska (w, LB)
gmina Wolanów (w, MZ)
gmina Wolbórz (mw, ŁD)
gmina Wolbrom (mw, MP)
gmina Wolin (mw, ZP)
gmina Wolsztyn (mw, WP)
gmina Wołczyn (mw, OP)
gmina Wołomin (mw, MZ)
gmina Wołów (mw, DŚ)
gmina Woźniki (mw, ŚL)
gmina Wólka (w, LB)
gmina Wręczyca Wielka (w, ŚL)
Wrocław (m, DŚ)
gmina Wronki (mw, WP)
gmina Wróblew (w, ŁD)
gmina Września (mw, WP)
gmina Wschowa (mw, LS)
gmina Wydminy (w, WM)
gmina Wymiarki (w, LS)
gmina Wyry (w, ŚL)
gmina Wyryki (w, LB)
gmina Wyrzysk (mw, WP)
gmina Wysoka (mw, WP)
gmina Wysokie (w, LB)
Wysokie Mazowieckie (m, PL)
gmina Wysokie Mazowieckie (w, PL)
gmina Wyszki (w, PL)
gmina Wyszków (mw, MZ)
gmina Wyszogród (mw, MZ)
gmina Wyśmierzyce (mw, MZ)
Z[edytuj | edytuj kod]
gmina Zabierzów (w, MP)
gmina Zabłudów (mw, PL)
gmina Zabór (w, LS)
gmina Zabrodzie (w, MZ)
Zabrze (m, ŚL)
gmina Zadzim (w, ŁD)
gmina Zagnańsk (w, ŚK)
gmina Zagórów (mw, WP)
gmina Zagórz (mw, PK)
gmina Zagrodno (w, DŚ)
gmina Zakliczyn (mw, MP)
gmina Zaklików (mw, PK)
Zakopane (m, MP)
gmina Zakroczym (mw, MZ)
gmina Zakrzew (powiat lubelski) (w, LB)
gmina Zakrzew (powiat radomski) (w, MZ)
gmina Zakrzewo (powiat aleksandrowski) (w, KP)
gmina Zakrzewo (powiat złotowski) (w, WP)
gmina Zakrzówek (w, LB)
gmina Zalesie (w, LB)
gmina Zaleszany (w, PK)
gmina Zalewo (mw, WM)
gmina Załuski (w, MZ)
Zambrów (m, PL)
gmina Zambrów (w, PL)
Zamość (m, LB)
gmina Zamość (w, LB)
gmina Zaniemyśl (w, WP)
gmina Zapolice (w, ŁD)
gmina Zaręby Kościelne (w, MZ)
gmina Zarszyn (w, PK)
gmina Zarzecze (w, PK)
gmina Zator (mw, MP)
gmina Zatory (w, MZ)
gmina Zawady (w, PL)
gmina Zawadzkie (mw, OP)
gmina Zawichost (mw, ŚK)
Zawidów (m, DŚ)
gmina Zawidz (w, MZ)
Zawiercie (m, ŚL)
gmina Zawoja (w, MP)
gmina Zawonia (w, DŚ)
Ząbki (m, MZ)
gmina Ząbkowice Śląskie (mw, DŚ)
gmina Zbąszynek (mw, LS)
gmina Zbąszyń (mw, WP)
gmina Zbiczno (w, KP)
gmina Zblewo (w, PM)
gmina Zbójna (w, PL)
gmina Zbójno (w, KP)
gmina Zbrosławice (w, ŚL)
gmina Zbuczyn (w, MZ)
gmina Zduny (powiat krotoszyński) (mw, WP)
gmina Zduny (powiat łowicki) (w, ŁD)
Zduńska Wola (m, ŁD)
gmina Zduńska Wola (w, ŁD)
gmina Zdzieszowice (mw, OP)
gmina Zebrzydowice (w, ŚL)
gmina Zelów (mw, ŁD)
gmina Zembrzyce (w, MP)
gmina Zębowice (w, OP)
Zgierz (m, ŁD)
gmina Zgierz (w, ŁD)
Zgorzelec (m, DŚ)
gmina Zgorzelec (w, DŚ)
Zielona Góra (m, LS)
gmina Zielona Góra (w, LS)
Zielonka (m, MZ)
gmina Zielonki (w, MP)
gmina Ziębice (mw, DŚ)
gmina Zławieś Wielka (w, KP)
gmina Złocieniec (mw, ZP)
gmina Złoczew (mw, ŁD)
gmina Złota (w, ŚK)
gmina Złotniki Kujawskie (w, KP)
Złotoryja (m, DŚ)
gmina Złotoryja (w, DŚ)
Złotów (m, WP)
gmina Złotów (w, WP)
gmina Złoty Stok (mw, DŚ)
gmina Zwierzyn (w, LS)
gmina Zwierzyniec (mw, LB)
gmina Zwoleń (mw, MZ)
gmina Żabia Wola (w, MZ)
gmina Żabno (mw, MP)
Żagań (m, LS)
gmina Żagań (w, LS)
gmina Żarki (mw, ŚL)
gmina Żarnowiec (w, ŚL)
gmina Żarnów (w, ŁD)
gmina Żarów (mw, DŚ)
Żary (m, LS)
gmina Żary (w, LS)
gmina Żegocina (w, MP)
gmina Żelazków (w, WP)
gmina Żelechlinek (w, ŁD)
gmina Żelechów (mw, MZ)
gmina Żerków (mw, WP)
gmina Żmigród (mw, DŚ)
gmina Żmudź (w, LB)
gmina Żnin (mw, KP)
gmina Żołynia (w, PK)
Żory (m, ŚL)
gmina Żółkiewka (w, LB)
gmina Żórawina (w, DŚ)
gmina Żukowice (w, DŚ)
gmina Żukowo (mw, PM)
gmina Żurawica (w, PK)
gmina Żuromin (mw, MZ)
gmina Żychlin (mw, ŁD)
gmina Żyraków (w, PK)
Żyrardów (m, MZ)
gmina Żyrzyn (w, LB)
gmina Żytno (w, ŁD)

CLOSE
CLOSE