Produkcja sadzonek w multipaletach

Produkcja sadzonek w multipaletach

Posted at 21/05/2018 | By : | Categories : sadzonki na choinki | 0 Comment

Korzystając z naszych, wieloletnich doświadczeń, oraz wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, wprowadzamy możliwość zamówienia produkcji z nasion w multipaletach.

W roku 2018 po raz pierwszy wprowadziliśmy do sprzedaży nasze nadwyżki produkcyjne sadzonek z zakrytym systemem korzeniowym szczepione grzybem symbiotycznym.

Stosowana przez nas, nowatorska technologia produkcji oparta jest o kilka procesów, nowatorskich na skalę europejską, gwarantując najlepszą jakość sadzonek i maksymalizację prawdopodobieństwa przyjęcia się ich w gruncie oraz uzyskania najlepszych jakościowo roślin dorosłych.

Buk zwyczajny w multipalecie

Buk zwyczajny w multipalecie

Cały proces produkcji zaczyna się od nasion. Oferujemy naszym klientom możliwość produkcji wybranych gatunków z naszych nasion (minimalne zamówienie to 1 000 sztuk), jak również z nasion klienta (minimalne zamówienie to około 100 tysięcy, ale z możliwością negocjacji). Dzięki współpracy z Lasami Państwowymi, jesteśmy też w stanie spełnić wymagania dotyczące rejonizacji nasion w Polsce, co jest ważne dla wszystkich, którzy zajmują się zalesieniami i korzystają z dopłat na ten cel.

Dysponujemy własnym zapleczem do stratyfikacji i termoterapii naszych nasion, co pozwala nam uzyskać dobre ceny przy najlepszej jakości sadzonek.

Pigwowiec w multipaletach

Pigwowiec w multipaletach

Również substrat, oparty na torfie, został przez nas opracowany i optymalnie dopasowany do potrzeba hodowanych przez nas sadzonek. Dodatkowo wzbogacamy go biopreparatem mikoryzowym, co znacząco poprawia odporność sadzonek oraz ich kondycję.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami oraz ewentualną współpracą zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Produkcja odbywa się w specjalnych pojemnikach, ale do wysyłki sadzonki są przepakowywane, tak by minimalizować koszty i uniknąć potrzeby odsyłania opakowań.

dav